Fajne niusy i sytuacje projektu ‚Busem przez polskie ogrody’

W tym miejscu, sukcesywnie do trwania projektu, zamieszczane będą ciekawe, śmieszne i inne warte uwagi sytuacje, tzw. NIUSY, które nie załapały się do postów głównych opisujących odwiedzone ogrody. Niemniej jednak tak duży projekt niesie za sobą cały szereg różnych spraw i faktów, o których również warto wspominać, co właśnie będzie miało miejsce na tej podstronie. Informacje będą zamieszczane chronologicznie, od najstarszych na dole, do najnowszych na górze.

Zapraszam.

20.02.2018r. – relacja z pierwszego odwiedzonego na portalu należącym do Agora – ladnydom.pl

19.02.2018r. – lekki mróz, piękne słońca, a zatem to idealna pogoda na wyjazd do drugiego ogrodu projektu. Humor jak widać również dopisuje. W drogę.

16.02.2018r. – widok na zakładkę „Aktualności” strony firmowej jednego z Partnerów projektu. Fajnie zajmować tam dwa z trzech miejsc najnowszych aktualności.

06.02.2018r. – powstał pierwszy film projektu „Busem przez polskie ogrody”. Oczywiście dotyczący pierwszego odwiedzonego ogrodu.

31.01.2018r. – miło jest oglądać i czytać wzmianki na swój temat oraz rekomendacje projektu na stronach tak znakomitych Firm… Bez wątpienia dodaje to motywacji do dalszej pracy…

30.01.2018r. – nadszedł ten dzień – start do pierwszego ogrodu…. emocji dużo, tremy również… pierwszy raz jest jednak zawsze najgorszy…. Ale humor na szczęście dopisuje… Pełna relacja już na początku kolejnego tygodnia, do znalezienia w zakładce ‚OGRODY’.

26.01.2018r. – bus gotowy do drogi 🙂 Piękny, kolorowy i błyszczący…. A zatem w najbliższy wtorek pierwszy wyjazd do ogrodu!

.

25.01.2018r. – bus „się klei”, a to znak, że niebawem będzie gotowy do drogi…

.

22.01.2018r. – wizyta w RADIU ONY 93.1 i miła rozmowa o projekcie ‚Busem przez polskie ogrody’. Swoją drogą mój radiowy debiut, a zatem wydarzenie podwójnie ważne… Myślę więc, że ta trema na twarzy w pełni uzasadniona… Całą rozmowę możesz posłuchać na stronie Radia, w tym miejscu.

 

Powrót doStrony głównej projektu