Współpraca

wspolpraca

Blog zogrodemnaty jest efektem codziennej pracy, obserwacji i doświadczeń, które wynoszę prowadząc firmę zajmującą się zakładaniem, pielęgnacją i utrzymaniem terenów zieleni.

Blog to miejsce dla osób szukających konkretnych rozwiązań w zakresie zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, dostępnych możliwości, materiałów i technologii, a także dla osób zainteresowanych tą tematyką w szerszej perspektywie niż granica własnego ogrodu.

Poruszane na blogu tematy skupiają się wokół problemów, dylematów, możliwości i rozwiązań jakie dostępne są dziś w szeroko pojętej branży ogrodniczej. Ponadto podparte są moją praktyką i codzienną pracą w tej dziedzinie, posługiwaniem się określonym sprzętem i faktycznym realizowaniem czynności, które opisuję.

Swoją działalność, którą prowadzę i opisuję na blogu, dzielę na działalność na terenach prywatnych – zamkniętych tj. w ogrodach przydomowych i firmowych oraz na działalność na terenach publicznych – otwartych tj. na terenach parków, osiedli i innych instytucji.
W każdym z powyższych elementów realizuję nieco inne czynności, wykorzystuję inny sprzęt i sposób postępowania, co szczegółowo prezentuję, obrazuję i opisuję na blogu.

.

Dlaczego warto podjąć współpracę?

W codziennej pracy wykorzystuję wiele produktów, środków, nawozów, ale przede wszystkim cały wachlarz sprzętu ogrodniczego, od najmniejszych ręcznych narzędzi, poprzez wszelkie mechaniczne sprzęty drobne i średnie, aż po duże maszyny komunalne. To pozwala mi na rzetelne i kompetentne formułowanie opinii, a także prezentowanie poszczególnych środków, sprzętów, maszyn i urządzeń w bezpośredniej pracy, prezentując cel ich przeznaczenia.

W swojej działalności korzystam ze sprzętu oraz produktów wszystkich czołowych Producentów, których urządzenia, maszyny, a także materiały eksploatacyjne i inne produkty, wykorzystuję w mniejszym lub większym zakresie.

Jestem przekonany, że moje wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz umiejętność wykorzystania środków, sprzętów, akcesoriów i maszyn ogrodniczych pozwoli ma rzetelne sprawdzenie i praktyczne zaprezentowanie każdego produktu.

Jednocześnie godnym podkreślenia wydaje się fakt, że w związku z ciągłą realizacją prac na terenach zieleni, jestem w stanie sprawdzić i przedstawić produkty w każdej możliwej konfiguracji oraz w różnych miejscach i lokalizacjach wykonywanych prac.

W mojej stałej obsłudze są m.in. Parki miejskie o powierzchni przeszło 40 hektarów, dziesiątki ogrodów prywatnych oraz terenów firm i instytucji, co pozwala stworzyć i zaaranżować środowisko dla wykorzystania każdego produktu i maszyny.

W ramach swojej zawodowej działalności, mogę pochwalić się dziesiątkami kontraktów i zleceń, także o dużych budżetach, znaczeniu i dużej odpowiedzialności. Za mną są także liczne relacje z wymagającymi Klientami, m.in. Tauron, Górnośląska Spółka Gazownictwa, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Prokuratura Okręgowa w Opolu, PWSZ w Nysie, Osadkowski, Chempest, Polskie Domy, KGHM, Polskie Koleje Państwowe, Wojskowa Agencja Mieszkaniowa, Plus Bank, Bilfinger, Skanska, Elektrotim, Cermag, Eko, Petrol, liczne Starostwa Powiatowe oraz Urzędy Miast i Gmin.

.

Przykłady Marek z którymi współpracowałem na blogu:

konkurs swiateczno-noworoczny zogrodemnaty2

współpraca na blogu zogrodemnaty1

konkurs swiateczno-noworoczny zogrodemnaty3

 logo-gnejsy-pl-wektor_R_2016r-1200x480

współpraca na blogu zogrodemnaty3

współpraca na blogu zogrodemnaty2

współpraca na blogu zogrodemnaty4

współpraca na blogu zogrodemnaty12

     

.

.Statystyki bloga.

statystyki logo2

.

Do kogo kieruję propozycję współpracy?

Przede wszystkim do producentów, importerów, dystrybutorów:

– roślin, nasion, nawozów itd. wykorzystywanych w zakładaniu i utrzymaniu terenów zieleni.

– akcesoriów, kamieni, małej i dużej architektury, artykułów dekoracyjnych itd. wykorzystywanych do aranżacji terenów zieleni.

– drobnego i dużego sprzętu oraz maszyn ogrodniczych wykorzystywanych w zakładaniu i utrzymaniu terenów zieleni.

– akcesoriów, naczep, samochodów dostawczych i specjalistycznych, które są wykorzystywane przy transporcie sprzętu oraz pielęgnacji i utrzymaniu zieleni.

A także ogrodników, architektów krajobrazu, firm związanych z branżą ogrodniczą oraz wszystkich, których produkty i usługi mogą zostać zaprezentowane na tle i w kontekście zakładania, pielęgnacji i utrzymania ogrodów, parków oraz wszystkich terenów zieleni.

.

Formy współpracy.

Preferowaną formą współpracy są wszelkie działania, które opierają się na sprawdzeniu, testowaniu, pokazaniu i praktycznym wykorzystaniu ww. sprzętów, maszyn i akcesoriów.

Pole i możliwości sprawdzenia są ogromne dlatego jestem przekonany, że każdy produkt jestem w stanie sprawdzić, wypróbować, a być może nawet porównać z innymi, które wykorzystywałem. Ponieważ jestem zwolennikiem wizualnej formy prezentacji, życzyłbym sobie aby produkty można było przedstawiać na blogu w formie pisanej, ale z dużą ilością zdjęć, niejako w formie reportaży z wykonywanych nimi prac.

Oczywiście są to moje wyobrażenia o tzw. praktycznej prezentacji, co nie wyklucza innych form współpracy jak relacje z wydarzeń, wywiady, konkursy, prezentacje oraz wszelkie inne formy i propozycje, które nie będą kolidowały z profilem bloga.

Jeśli widzisz siebie jako potencjalnego Partnera do współpracy lub masz inne propozycje w tym zakresie, zachęcam do kontaktu. Najprostszą formą w tym przypadku będzie mail na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl

Zobowiązuję się rozważyć i odpowiedzieć na każdą propozycję, która może przynieść korzyści moim Czytelnikom, Tobie jako mojemu Partnerowi oraz mnie jako autorowi tego bloga.

Zapraszam.

Zdjęcie tytułowe: Fotolia.com 65163422 – dragon boat illustration © kovaricekpavel