Wyniki konkursów projektu

Ponieważ cały projekt „Busem przez polskie ogrody” to duże przedsięwzięcie, rozciągnięte w czasie i obfitujące w liczne konkursy, ich wyniki postanowiłem zebrać w jednym miejscu. Właśnie tym.

Stąd to tutaj będę ogłaszał Zwycięzców wszystkich konkursów, które projektowi będą towarzyszyły. W kolejności chronologicznej, od najstarszych na dole, do najnowszych na górze.

Zapraszam do zabawy, uczestnictwa w zabawach i śledzenia poniższych wyników. Mam nadzieję, że szczęście się do Ciebie uśmiechnie.

.

KONKURS nr 6 w poście: Busem przez polskie ogrody – OGRÓD 4 – część 2.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Joanna Bromboszcz. Za następujący komentarz:

Ten post czytalam kilka razy a Ty wiesz dlaczego:)) Uwielbiam takie klimaty.Dobor roslin, ozdoby i nawierzchnie wszystkooo baaardzo mi sie podoba.A najbardziej zaskoczyla mnie powierzchnia ogrodu.Bo to nie hektar a standardowa działka 15 arow.To pokazuje wszystkim pasjonatom ogrodu ze na kazdej powierzchni mozna wyczarowac cuda.Wszystko sie zmiescilo:)A ogrod latem to po prostu szał 😍😍😍Wroce do tego postu jeszcze nie raz nie dwa:))Dziekuje po raz kolejny za super relacje!:))

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia projektu oraz kolejnych konkursów, których nie zabraknie.

.

KONKURS nr 5 w poście: Busem przez polskie ogrody – OGRÓD 3 – część 2.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Danuta Machula. Za następujący komentarz:

Już zapowiedź wizyty w tym ogrodzie bardzo mnie zaintrygowała😍 Wiele realizacji w nim jest bliskie moim celom w tworzeniu i przekształcaniu własnego zielono-kolorowego raju. Przede wszystkim iglaki które cieszą oko cały rok i pasują idealnie do każdych kompozycji . Oryginalne dodatki są przejawem niezwykłej wyobraźni właścicielki –
brawo za to i dziękuję za inspiracje- bowiem wiem ,że to zalążek tego co potrafi wyczarować, ale mi daje pomysł na alternatywne zmiany w ogrodzie, by nadać mu swój niepowtarzalny charakter. I jak widać pole manewru, wybór technik jest nieograniczony.
Jednak najbardziej ujęła mnie precyzja, staranność w tworzeniu wzmocnień rabat. Jestem zwolenniczką naturalnych obwódek, ścieżek i dodatków. Bo jedni kochają złoto i diamenty. Dla mnie złotem są rośliny a kamienne dodatki je uzupełniają jak diamenty. 💎💎💎💎Wśród moich zielonych kompozycji są traktowane u mnie KAŻDY indywidualnie, żaden nie leży na skalniaku, czy nie został położony na murku lub ułożony w ścieżce bez przemyślenia.
Tak więc nawiązując do ciężej części nagrody… taki worek ,,kosztowności” dałby mi nie małe zajęcie na letnią zabawę w moim kamieniołomie, gdzie co roku latem właśnie systematycznie stopniowo rozbudowuję i powiększam moje kamienno-bylinowo-choinkowe rabaty i kiedy mam najwięcej czasu i możliwość i na ich rozbudowę i przygotowanie pod jesienne rozsady i ogrodowe rewolucje. Już w myślach oglądam , przekładam dokładam, układam każdy z kamieni wśród nowych nasadzeń. To pewne,że żaden z nich nie zostanie pominięty , ,żaden nie ujdzie uwadze i każdy zostanie potraktowany honorowo i indywidualnie. A mocy w tej pracy, siły i energii w myśleniu dodadzą mi wartościowe kiełki i zioła , które są niezastąpionym dodatkiem w mojej kuchni tak zimą jak jest tak biednie o naturalne witaminy z własno wyhodowanych dobrości jak i latem do uzupełnienia pysznych sałatek i wiosenno-letnich kanapek.🤗😍

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia projektu oraz kolejnych konkursów, których nie zabraknie.

.

KONKURS nr 4 w poście: Busem przez polskie ogrody – OGRÓD 2 – część 2.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Renata Pach. Za następujący komentarz:

Troche brakuje słów aby opisac co ta pani Joanna tworzy w swoim ogrodem przepiękna architektura kamienna te łuki okregi niesamowite oczo plasu mozna dostac do tego super ścianki z cegły ścieżki schodki wspaniałe do tego pięknie wkomponowane roślinki ogród piękny w lutym i przeuroczy w sezonie letnim .Ukłon i podziw dla pani Joanny i podziękowania dla Ciebie Tomku ze go nam pokazałeś 💐💐💐

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia projektu oraz kolejnych konkursów, których nie zabraknie.

.

KONKURS nr 3 w poście: Busem przez polskie ogrody – OGRÓD 1 – część 2.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Danuta Jankowska. Za następujący komentarz:

Tak jak już wcześniej pisałam, projekt ” Busem przez polskie ogrody ” to ogromna dawka pozytywnej energii. Pierwsze odwiedziny w ogrodzie P.Korneli dały temu wyraz 😀nie piszę wizyta bo takie oficjalne, a odwiedziny to takie przyjazne ….. i tak to odebrałam czytając wpis na blogu ” z ogrodem na Ty „. Wielki szacun dla pracy , umiejętności w aranżacji ogrodu jaki Pani włożyła i wkłada stwarzając ten piękny ogród. Wszystko tak przemyślane ,nic nie dzieje się przypadkowo…
Mam wrażenie , że stwarzając takie ogrody i pokazując je świat i ludzie stają się lepsi 😍😍😍brawo dla całego przedsięwzięcia. …..👍👍👍
PS. Sponsorzy zawsze mile widziani. ….. kto by nie chciał pomocników w ogrodzie…..nic nie jest wieczne 😁tak że brawo sponsorom …
A trochę ich jest 😊
Jeszcze raz gratulacje P. Kornelio 🌳🍓🌱🌷🌲🍂🌺🌿

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia projektu oraz kolejnych konkursów, których nie zabraknie.

.

KONKURS nr 2 w poście: na fb z dnia 31.01.2018.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Kamila Borowska. Za następujący komentarz:

Cudowny ogród. Ja również zakochałam się w iglakach. Jestem właścicielką całkiem sporego kawałka ogrodu (chociaż na razie to zbyt szumna nazwa) i czekam z niecierpliwością aż urośnie i się zagęści. Na razie kolekcjonuję z rozwagą ciekawe gatunki – dobieram je pokrojem i kolorami (bo przecież iglaki posiadają całkiem sporą gamę kolorystyczną). I tak jak włascicielka ogrodu ze zdjęć powoli uzupełniam stanowiska o trawy, hortensje, rododendrony i inne gatunki, które urozmaicą i „ożywią” ogrodową kompozycję. To początek mojej drogi, ale oglądając zdjęcia tego cudownego ogrodu, wiem że warto poświęcić swój czas i myśli…bo chociaż ogród to wielka finansowa inwestycja z zerową stopą zwrotną, to odpłaca nam tysiąckrotnie wartościami nie mierzonymi w gotówce!

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl

.

KONKURS nr 1 w poście: Busem przez polskie ogrody – rozpoczęcie rocznego projektu!

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Małgorzata Owsiak. Za następujący komentarz:

Cześć☺️…. Czytam komentarze i jestem pełna podziwu jakie ciepłe słowa płyną w Twoim kierunku i wiesz coś w tym musi być☺️zaprosiłam Cię do znajomych bo interesuje się ogrodami(oglądając Twoja stronę stwierdzam że jesteś pasjonatem-kochasz to co robisz) i właśnie od takich jak Ty chce się uczyć, a dobrze wiesz ze po ciężkiej pracy z karczowaniem równaniem grabie niem mam trawnik☺️na którym dzięki Tobie Twojej stronie na fb i informacjami na niej zawartymi stworzę swoją wymarzoną oaze spokoju… Gdzie po całym dniu pracy ganianiny będę mogła wyjść na taras napić się ulubionej kawy i podziwiać piękny i przede wszystkim kolorowy ogród…. DZIĘKUJĘ że,, jeste,, dla nas i dziękuję za ten projekt dzięki któremu uszczęśliwisz nie jedna osobę☺️trzymam mocno kciuki za wytrwałość i ciężka pracę bo widać że poświęcasz się całym sercem

Gratuluję!

.