GALERIA – inne tereny zielone

Zapraszam do obejrzenia terenów zielonych innych niż prywatne ogrody. Warto wiedzieć, że zieleń towarzyszy nam na każdym kroku, na ulicy, w parkach, lasach, na polach. Ale także w licznych miejscach, które odwiedzamy, wokół firm, urzędów i instytucji gdzie codziennie bywamy. Warto wiedzieć i zobaczyć, że w tych miejscach również dba się o zieleń, często w stopniu nie mniejszym niż o przydomowe ogrody.

Miłego oglądania. Aby zobaczyć zdjęcie w powiększeniu – kliknij na nie, aby zobaczyć kto jest autorem – najedź na nie kursorem.

Czerwiec_zogrodemnaty1INNEzogrodemnaty1INNEzogrodemnaty2 INNEzogrodemnaty3 INNEzogrodemnaty4 INNEzogrodemnaty5 INNEzogrodemnaty6 INNEzogrodemnaty7 INNEzogrodemnaty8 INNEzogrodemnaty9 INNEzogrodemnaty10 INNEzogrodemnaty11 INNEzogrodemnaty12 INNEzogrodemnaty13 INNEzogrodemnaty14 INNEzogrodemnaty15

Bardzo się cieszę, że byłeś Gościem galerii. Mam nadzieję, że miło spędziłeś czas. Jeśli tak to mam do Ciebie prośbę: zostaw po sobie ślad, najlepiej w komentarzu. A jeśli nie lubisz pisać to przynajmniej klikając „Lubię to” w bocznym pasku z prawej strony bloga.

Zapraszam Cię także ponownie ponieważ galeria jest stale rozbudowywana i systematycznie przybywa nowych zdjęć. A tymczasem odwiedź także:
GALERIA – ogrody prywatne
GALERIA – rośliny
GALERIA – materiały i akcesoria dekoracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *