Jesteś fajnym ogrodnikiem? Spraw sobie fajną tapetę.

No właśnie tytuł mówi chyba sam za siebie: Jesteś fajnym ogrodnikiem? Spraw sobie fajną tapetę. Najlepsza będzie tapeta ogrodnicza.

Bo ogrodnictwo to nie tylko wyuczony zawód czy smutna konieczność, a ogród to nie przymusowy obóz pracy. W moim przypadku, a skoro tu jesteś, to pewnie także w Twoim, ogrodnictwo to coś więcej: to styl życia.

A skoro tak, to dopasowuje się do niego swoje życie. Pod niego organizuje się swój czas, układa plany i dopasowuje harmonogram zajęć. Bardzo często do ogrodu dopasowuje się styl domu, przynajmniej ten zewnętrzny. Czasem samochód, garderobę, jeśli chce się wyglądać jak rasowy farmer.
Wszystko po to aby inni zobaczyli czym żyjemy. A przy okazji abyśmy sami dobrze się czuli.

Jeśli potrzebujesz lekko zmodyfikować swój komputer, sprawić sobie tapetę ogrodniczą, która od razu przypomni Ci o tym co lubisz, to masz do tego idealną okazję. Mam dla Ciebie zestaw 18 tapet, które idealnie powinny wpasować się w to, co powyżej napisane. Oczywiście możesz je sobie bezpłatnie pobrać.

tapet_zogrodemnaty1

tapet_zogrodemnaty2

Tapety są w formacie .png i rozmiarze 1920 x 1080 więc powinny pasować do każdego monitora. Myślę, że do Twojego również.

Jak pobrać?

Bardzo prosto: przejść do strony DARMOWE DODATKI znajdującej się w górnym menu, podać hasło, a następnie zgodnie z zamieszczoną tam krótką instrukcją, pobrać wybrane tapety na swój komputer. I tyle.

Skąd wziąć hasło?

Bardzo prosto: masz dwie możliwości.

Pierwsza, jeśli nie zapisałeś się jeszcze na newsletter’a, to zapisz się teraz i pobierz hasło, które przyjdzie do Ciebie w potwierdzającym zapisanie mailu.

Druga, jeśli jesteś już zapisany na newsletter’a i nie posiadasz hasła (bo wcześniej go nie wysyłałem), to daj mi znać mailowo na adres kontakt@zogrodemnaty.pl lub w poniższym komentarzu. Lepiej mailowo, bezpośrednio w odpowiedzi prześlę Ci hasło.

Myślę, że to dobre rozwiązanie aby pobrać tapetę.

Poniżej zamieszczam dwie przykładowe, abyś mógł wypróbować na swoim komputerze.

Aby je pobrać, najedź kursorem na wybraną, kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz Zapisz obrazek jako… Teraz wybierz gdzie umieścić ją na dysku swojego komputera i kliknij Zapisz. To wszystko. Wystarczy tylko ustawić ją jako tapetę.

tapeta_zogrodemnaty9

tapeta_zogrodemnaty18

Jeśli pobierzesz i ustawisz sobie ogrodniczą tapetę, do czego zachęcam, koniecznie powiedz mi o tym w komentarzu. Myślę, że będzie Ci dobrze służyła.

A ponadto odwiedzaj regularnie stronę Darmowe dodatki, ponieważ już niebawem, będą tam kolejne rzeczy do pobrania. Nie tylko takie lekkie i kolorowe, ale także praktyczne i przydatne. Zapraszam.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *