Oferta produktowa

Z Firmą TESM (Gnejsy.pl) współpracuję od wielu lat, korzystając w swoich realizacjach z jej produktów. Ponieważ bardzo sobie je cenię, współpraca ta przeniosła się również na bloga “Z ogrodem na TY”, czego efektem jest m.in. partnerstwo Marki Gnejsy.pl w dużym, blogowym projekcie Busem przez polskie ogrody.

Kolejnym etapem tej współpracy było rozpoczęcie sprzedaży produktów Marki Gnejsy.pl, na zasadzie umowy “Autoryzowanego Partnera Handlowego”. Efektem tego jest m.in. to, że cały asortyment produktów będzie niebawem dostępny w sklepie bloga, do tego w niezwykle atrakcyjnych, preferencyjnych dla Czytelników cenach. Obecnie, w tych samych cenach, dostępny jest na indywidualne zamówienie pod numerem telefonu: 735 774 465; 662 159 662.

Zanim zdecydujesz się na zakup, spójrz na ofertę produktową oraz zamieszczoną na końcu tabelę, pokazującą jak poszczególne produkty są dostępne.

.

Oferta produktowa

1. Kora kamienna: drobne kruszywo, dostępne w różnych frakcjach (rozmiarach), wykorzystywane do aranżacji rabat i skalniaków. Bardzo dobrze komponuje się w roślinami, tworząc ciekawe, naturalne kompozycje. Spójrz na: gnejsowe inspiracje oraz na post: Kora kamienna jak i dlaczego warto ją stosować?, gdzie znajdziesz informacje m.in. o wydajności materiału na określoną powierzchnię terenu.

2. Płytka łupana szara: materiał nadający się do tworzenia ścieżek, podjazdów, a także nieregularnych murków, kaskad czy kompozycji na skalniakach. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

3. Płytka łupana laminowana: materiał do tworzenia skalniaków, a także naturalnych i rustykalnych murków lub tarasów. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

4. Kora gabionowa: materiał do wypełniania metalowych koszy tzw. gabionów. Ponadto może być alternatywą kory kamiennej na dużych rabatach i skalniakach. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

5. Kamień łamany laminowany: kamień do tworzenia skalnych kompozycji, dobrze prezentuje się na kamiennych rabatach i skalnikach w postaci złożonych aranżacji, jak również pojedynczych egzemplarzy. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

6. Głazy ogrodowe: szczególnie efektownie wyglądają jako pojedyncze, duże kamienie, będące głównym elementem dekoracyjnym ogrodu czy większej rabaty. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

7. Głazy ogrodowe “szpilki”: wysmukłe, duże, pionowe głazy, które podobnie jak powyższe sprawdzą się jako główna ozdoba ogrodu. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

8. Szpilki o podstawie ciętej: występujące w różnych rozmiarach, wysmukłe, pionowe kamienie sprawdzą się jako efektowne ozdoby rabat, zarówno w grupach, jak również pojedynczo. Cięta na równo podstawa ułatwia ustawienie i sprawia, że szpilki stoją stabilnie. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

9. Szpilki o podstawie betonowej: podobnie jak powyższe,występujące w różnych rozmiarach, wysmukłe, pionowe kamienie sprawdzą się jako efektowne ozdoby rabat, zarówno w grupach, jak również pojedynczo. Betonowa podstawa do wkopania, zapewnia stabilność i niewywrotność szpilki. Spójrz na: gnejsowe inspiracje oraz post: Szpilka gnejsowa – efektowna ozdoba ogrodu.

10. Otoczaki: otoczane kamienie gnejsowe nadają się zarówno do wypełnienia gabionów, jak również jako alternatywa dla kory kamiennej na większych rabatach i skalniakach. Mogą być stosowane do kompozycji ogrodowych, ale również aranżacji wewnątrz budynków. Spójrz na: gnejsowe inspiracje.

.

Dostępność produktów

..

Cennik produktów dla Czytelników bloga

Do powyższych cen dochodzą koszty wysyłki – ustalane indywidualnie, w zależności od wielkości zamówienia i miejsca dostawy.

Cennik obowiązuje do zmiany cen produktów przez Producenta – TESM (Gnejsy.pl)

Zobacz także:

Krótko o gnejsie

Dlaczego warto kupić przez “Z ogrodem na TY”?