REGULAMIN KONKURSU “ZDJĘCIE MIESIĄCA”

1.Konkurs ma formę ciągłą, a poszczególne jego edycje trwają od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca.

2. Konkurs polega na:

  • przesłaniu przez Was zdjęć, z dowolnym ogrodniczym motywem. Widok na ogród, perspektywa, zbliżenie, roślina, dekoracja itd. Cokolwiek tylko przyjdzie Wam do głowy, a w jakikolwiek sposób związane jest z ogrodem lub ogrodnictwem.

3. W każdym miesiącu (od pierwszego do ostatniego dnia), zdjęcia można przesyłać:

  • mailowo na adres kontakt@zogrodemnaty.pl, koniecznie z dopiskiem „zdjęcie na konkurs miesiąca”,
  • lub dodawać w specjalnym poście „zdjęcie miesiąca”, który w każdym miesiącu będzie publikowany na facebook’u na stronie „Z ogrodem na TY”.

4.Termin nadesłania zdjęcia będzie decydował o tym, do której edycji konkursu, zdjęcie zostanie zakwalifikowane.

5. Jedna osoba, na poszczególną edycję konkursu, może przesłać jedno zdjęcie. Ważne aby było to zdjęcie wykonane osobiście lub takie, co do którego posiada się prawo do udostępnienia. Czyli mówiąc w skrócie: nie ściągnięte nielegalnie z internetu.

6. Wszystkie nadesłane przez Was zdjęcia będę zamieszczał na blogu zogrodemnaty.pl, na stronie konkursu “ZDJĘCIE MIESIĄCA”, w zakładce dotyczącej poszczególnej edycji.

7. Nie będę tworzył ekstra regulaminów w zakresie przesyłania zdjęć, ale umówmy się tylko, że przesłanie zdjęcia w ww. formie oznacza zgodę na zamieszczenie go w konkursie, na stronie bloga www.zogrodemnaty.pl oraz na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku.

8. Przesyłając zdjęcie, podajcie swoje imię.

9. W każdej edycji konkursu (miesiącu), po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć (ostatni dzień danego miesiąca), rozpocznie się wyłonienie Zwycięzcy danej edycji “Zdjęcia Miesiąca”, które będzie mogło odbywać się w dwóch formach:

  • w formie głosowania na facebooku, na profilu zogrodemnaty.pl, na wszystkie nadesłane zdjęcia do danej edycji. To, które otrzyma najwięcej głosów (polubień) będzie zwycięzcą danej edycji,
  • lub w formie jednoosobowego wyboru zwycięskiego zdjęcia, którego dokonam ja, spośród wszystkich zdjęć nadesłanych do danej edycji.

10. Po wyłonieniu zwycięzcy danej edycji, wyniki będą publikowane na blogu, zogrodemnaty.pl, na stronie konkursu “ZDJĘCIE MIESIĄCA”, w zakładce dotyczącej poszczególnej edycji. Zwycięskie zdjęcie otrzyma tytuł “OGRODNICZEGO ZDJĘCIA MIESIĄCA”, a jego Autor będzie zwycięzcą nagrody miesiąca.

11. Każdorazowo, publikując wyniki, będę prosił o kontakt Zwycięzcę danej edycji oraz podanie adresu, na który będzie przesłana nagroda miesiąca.

12. Nagrody, w poszczególnych edycjach, będę fundowane przez Firmy współpracujące z Blogiem “Z ogrodem na TY” lub przeze mnie. Zawsze jednak będą to miłe i praktyczne ogrodnicze upominki.

Myślę, że ten krótki regulamin jest czytelny.

 

Zapraszam do aktywnego nadsyłania zdjęć. Konkurs to konkurs, nagroda jest ważna, ale liczy się również zabawa. I rywalizacja!

Powodzenia.