Twórz społeczność ogrodniczą. Zacznij od siebie i spraw sobie kalendarz 2016 na pulpit.

Mam nadzieję, że pamiętasz wpis: Jesteś fajnym ogrodnikiem? Spraw sobie fajną tapetę. Najlepsza będzie tapeta ogrodnicza.

Bo ogrodnictwo to nie tylko wyuczony zawód czy smutna konieczność, a ogród to nie przymusowy obóz pracy. To coś więcej: to styl życia.

Dziś postanowiłem zrobić krok dalej i zaproponować Ci coś więcej. A konkretnie tapetę – kalendarz 2016 na pulpit Twojego komputera. Oczywiście z motywem ogrodowym.

Tapety są przygotowane dla każdego miesiąca 2016 roku i każdy miesiąc ozdabia inny, jeden z moich ulubionych ogrodów. W ujęciu adekwatnym do miesiąca, który prezentuje.
Dodatkowo do wyboru są 3 wersje graficzne dla każdego miesiąca.

Tak wygląda to w miniaturze:

czerwiec zogrodemnaty

A tak w całej okazałości:

czerwiec zogrodemnaty1

czerwiec zogrodemnaty2

czerwiec zogrodemnaty3

Tapety – kalendarze są w formacie .png i rozmiarze 1920 x 1080 więc powinny pasować do każdego monitora. Myślę, że do Twojego również.

Styczeń: Ogrodowo u Grazi

styczeń zogrodemnaty

Luty: Czak Noris – mikolaja

luty zogrodemnaty

Marzec: Grzebyczkowy Świat

marzec zogrodemnaty

Kwiecień: U Iwonki w ogródku

kwiecień zogrodemnaty

Maj: Ogród – Moja wielka pasja

maj zogrodemnaty

Czerwiec: Ogród pod lasem

czerwiec zogrodemnaty

Lipiec: Ogród w cieniu brzóz

lipiec zogrodemnaty

Sierpień: U Ewki na działce

sierpień zogrodemnaty

Wrzesień: U Jolki w ogródku

wrzesień zogrodemnaty

Październik: W moim lasku

październik zogrodemnaty

Listopad: W Ogrodzie CzarownicY I Nie Tylko

listopad zogrodemnaty

Grudzień: Czeka na zgłoszenie Twojego ogrodu

Jesteś posiadaczem ogrodu? Chcesz go pokazać i ozdobić nim pulpity ogrodowej społeczności? Skontaktuj się ze mną mailowo i prześlij grudniowe zdjęcie swojego ogrodu. To miejsce właśnie na nie oczekuje.

grudzień zogrodemnaty

Jak pobrać tapety – kalendarze?

Bardzo prosto: przejść do strony DARMOWE DODATKI znajdującej się w górnym menu, podać hasło, a następnie zgodnie z zamieszczoną tam krótką instrukcją, pobrać wybrane tapety na swój komputer. I tyle.

Skąd wziąć hasło?

Bardzo prosto: masz dwie możliwości.

Pierwsza, jeśli nie zapisałeś się jeszcze na newsletter’a, to zapisz się teraz i pobierz hasło, które przyjdzie do Ciebie w potwierdzającym zapisanie mailu.

Druga, jeśli jesteś już zapisany na newsletter’a i nie posiadasz hasła (bo wcześniej go nie wysyłałem), to daj mi znać mailowo na adres kontakt@zogrodemnaty.pl lub w poniższym komentarzu. Lepiej mailowo, bezpośrednio w odpowiedzi prześlę Ci hasło.

Myślę, że to dobre rozwiązanie aby pobrać kalendarz.

Jeśli pobierzesz i ustawisz sobie ogrodniczy kalendarz, do czego zachęcam, koniecznie powiedz mi o tym w komentarzu. Myślę, że będzie Ci dobrze służył.

A ponadto odwiedzaj regularnie stronę Darmowe dodatki, ponieważ sukcesywnie, będzie przybywać tam kolejnych rzeczy do pobrania. Nie tylko takich lekkich i kolorowych, ale także praktycznych i przydatnych. Zapraszam.

7 komentarzy

  • Wszystkie piekne, z niecierpliwością czekam na grudzień, ciekawe kogo bedzie ogród? Pozdrawiam cieplutko i dziękuje ☺

  • Cieszę się miłe Panie (Iwona, Alicja, Ewa), że pomysł Wam się podoba. Mam nadzieję, że tapety będą gościły na Waszych pulpitach i to nie tylko w miesiącach, w których ozdobione są Waszymi ogrodami 😉
    Pozdrawiam jeszcze z roku 2015 😉

  • Świetny pomysł. I jakie piękne zdjęcia. Aż mnie kusi, żeby zrobić zdjęcie grudniowego ogrodu i podesłać Ci, Tomku. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *