Ważna informacja dla Czytelników z ogrodem na TY.

Na wielu stronach i blogach dużo ostatnio mówi się o tzw. “zasięgach” Facebooka. Czyli potencjalnych możliwościach jakie ma dany post, aby dotrzeć do Czytelników i osób lubiących określoną stronę.

I jak się okazuje, zasięgi te, są przez Facebooka skutecznie ograniczane, a informacja o nowych postach dociera tylko do niewielkiej liczby Czytelników. Zupełnie nie wiadomo “o co chodzi”, a jak nie wiadomo “o co chodzi” to wiadomo “że chodzi o…”. No właśnie. Niestety.

Dlatego nie pozostaje nic innego jak brać sprawy w swoje ręce i choć trochę próbować przeciwstawić się tej praktyce. Na ile i na jak długo będzie to skuteczne nie wiadomo, ale obecnie są metody, aby Czytelnicy zainteresowani tematyką danej strony, byli skutecznie informowani o postach, które się tam pojawiają.

I nie inaczej jest ze stroną “Z ogrodem na TY”, która również ma szerokie grono swoich Obserwatorów, dla których zresztą jest prowadzona. Dlatego szkoda byłoby gdyby omijały Ich informacje, co się na stronie dzieje. A dzieje się dużo ponieważ moja codzienna praca w zakresie zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, niesie nieustanną dawkę informacji.

Dlatego jeśli należysz do Czytelników strony i bloga “Z ogrodem na TY”, proszę Cię o zastosowanie się do poniższych kilku kroków, zaznaczeniu wskazanych opcji, które pozwolą Ci dostawać powiadomienia o wszystkim, co na stronie się dzieje. Przedstawiam dwa warianty, zarówno jeśli jesteś Czytelnikiem przeglądającym moją stronę na komputerze lub ewentualnie telefonie.

.

Wariant I – jeśli oglądasz stronę “Z ogrodem na TY” na komputerze.

Krok 1 – wejdź na stronę “Z ogrodem na TY”

Krok 2 – kliknij w przycisk “Lubisz to!”

informacja dla Czytelników zogrodemnaTY2

Krok 3 – wybierz opcję “Wyświetlaj najpierw”

informacja dla Czytelników zogrodemnaTY3

Gotowe 🙂 Dzięki!

.

Wariant II – jeśli oglądasz stronę “Z ogrodem na TY” na telefonie.

Krok 1 – wejdź na stronę “Z ogrodem na TY”

Krok 2 – kliknij w przycisk “Obserwujesz”

informacja dla Czytelników zogrodemnaTY4

.

Krok 3 – rozwinie Ci się poniższe menu

informacja dla Czytelników zogrodemnaTY5

Krok 4 – wybierz opcję “Wyświetlaj najpierw”

informacja dla Czytelników zogrodemnaTY6

Gotowe 🙂 Dzięki!

.

Mam nadzieję, że dzięki powyższym wskazówkom, informacje o tym co dzieje się na stronie “Z ogrodem na TY”, nie będą Cię omijały.

A na zakończenie jeszcze jedna prośba: niezależnie od powyższych, “mechanicznych” metod na zwiększenie zasięgów, wpływ na to mają także wszystkie “Lajki”, udostępnienia i komentarze, które pojawiają się pod postami. Dlatego, korzystając z tej okazji, proszę Cię o aktywność pod postami. Rozumiem, że nie każdy chce komentować czy udostępniać je na swoim profilu, ale “Lajkować” nie zaszkodzi. Mam nadzieję, że będzie to tylko i wyłącznie z korzyścią dla Czytelników.

Z góry wielkie dzięki 🙂

.

Powyższe metody w ślad za wskazówkami ze strony Artur Topolski

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *