ZDJĘCIE MIESIĄCA

zdjęcie miesiąca zogrodemnaty

Wychodząc naprzeciw ogromnej popularności konkursów organizowanych na Blogu, a w szczególności konkursów fotograficznych, z dniem 07. stycznia 2017r., postanowiłem uruchomić ich specjalną formę, tzn. stałe konkursy na ZDJĘCIE MIESIĄCA.

Krótki regulamin znajdziesz w tym miejscu, w skrócie nadmienię tylko tyle, że spośród zdjęć nadesłanych przez Czytelników Bloga, w okresie od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca, zostanie wyłonione jedno, które zdobędzie tytuł OGRODNICZEGO ZDJĘCIA MIESIĄCA oraz nagrodę miesiąca.

.

W każdym miesiącu zdjęcia można przesyłać mailowo na adres kontakt@zogrodemnaty.pl, koniecznie z dopiskiem “zdjęcie na konkurs miesiąca” lub dodawać w specjalnym poście “zdjęcia miesiąca”, który w każdym miesiącu będzie publikowany na facebook’u na stronie “Z ogrodem na TY”.

Wyniki poszczególnych edycji konkursu ZDJĘCIE MIESIĄCA, będą publikowane w tym miejscu, poniżej, w linkach do poszczególnych miesięcy, chronologicznie od najstarszego konkursu na dole, do najnowszego na górze. Krótki regulamin oraz zasady wyboru zwycięzców, znajdziesz w podanym linku powyżej.

Zapraszam. Nie czekaj. Konkurs trwa właśnie TU i TERAZ.

.

Zdjęcia nadesłane na IV edycję ZDJĘCIA MIESIĄCA – kwiecień 2017

Zdjęcia nadesłane na III edycję ZDJĘCIA MIESIĄCA – marzec 2017

Zdjęcia nadesłane na II edycję ZDJĘCIA MIESIĄCA – luty 2017

Zdjęcia nadesłane na I edycję ZDJĘCIA MIESIĄCA – styczeń 2017