Zamówienie “na skróty”

Podręcznik “Jak przejść z ogrodem na TY?” masz możliwość zakupić w TRZECH wariantach [pakietach]. Dlatego aby maksymalnie dopasować się do Twoich możliwości sprzętowych oraz preferencji.

 

Ponadto, jeśli prowadzisz blog lub stronę internetową [bez względu na tematykę] i chcesz się podzielić informacją o Podręczniku ze swoimi Czytelnikami [w formie wpisu lub recenzji na stronie], możesz nabyć Podręcznik w specjalnej, niskiej cenie, w zamian za publikację na swojej stronie. Wraz z przesyłką otrzymasz również krótką umowę.

jak przejść z ogrodem na ty 16c

Pamiętaj, że bez względu na którą opcję zamówienia się zdecydujesz, pomagasz mi wspierać Fundację Black Butterflies. 2 złote z Twojej wpłaty będzie przekazane na cele Fundacji.

.

Pamiętaj również, że w pakiecie “1” i “2”, otrzymasz dwa bonusy, w postaci dwóch rabatowych kuponów.

jak przejść z ogrodem na ty 21 .

Informacje ogólne dotyczące wysyłek i płatności za Pakiety 1, 2, 3 oraz Ofertę Specjalną:

  • Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz jest realizowana na adres wskazany w trakcie składania zamówienia,
  • Termin płatności za zamówienie: 7 dni roboczych od otrzymania maila z potwierdzeniem warunków złożonego zamówienia oraz danymi do dokonania płatności,
  • Sposób płatności: przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedającego,
  • Wysyłka zamówienia zostanie wykonana po skompletowaniu zamówienia w terminie 1-3 dni roboczych od wpłynięcia środków na rachunek bankowy Sprzedającego, za pośrednictwem Poczty Polskiej.

.

To co może mieć też dla Ciebie znacznie: sprzedaż Podręcznika realizowana jest w oparciu o “Solidny regulamin”, zgodnie z Certyfikatem Bezpieczeństwa Prawnego (kliknij w logo aby go wyświetlić), w oparciu o obowiązujące przepisy polskiego prawa w zakresie praw konsumentów.

swiadectwo-zgodnosci-solidny-regulamin-2-150

.

jak przejść z ogrodem na ty 18

Jeśli wszystko już wiesz i jesteś zdecydowany zamówić, przejdź do formularza zamówienia:

Zamów Pakiet 1 Zamów Pakiet 2 Zamów Pakiet 3 Zamów Ofertę specjalną

.

A jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, wróć do strony z opisem Podręcznika:

Pełny opis Podręcznika