Blog ogrodniczy “Z ogrodem na Ty”

Z ogrodem na TY

to blog ogrodniczy o kompleksowym zagospodarowaniu oraz utrzymaniu prywatnych i publicznych terenów zielonych. Blog ogrodniczy jest efektem mojej codziennej, zawodowej pracy, ale przede wszystkim odzwierciedleniem moich ogrodniczych pasji i zainteresowań. Przedstawia zagadnienie w innym świetle, z nastawieniem na praktyczne i sprawdzone rozwiązania w zakresie zakładania i utrzymania zieleni.

Wiedza praktyczna

Na blogu, jak na blog ogrodniczy przystało, prezentowane są liczne foto relacje z wykonanych ogrodowych realizacji, w których krok po kroku przedstawiany jest sposób wykonania poszczególnych elementów zagospodarowania i urządzania ogrodu. Przeglądając liczne internetowe strony, wydaje się, że temat ogólnie mówiąc „ogrodów” został już wyczerpany albo przynajmniej jest już tak rozbudowany, że niczego więcej nie można wnieść do dyskusji. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że istnieje bardzo, ale to bardzo duża luka pomiędzy przysłowiowymi „ogrodowymi inspiracjami”, a stanem faktycznym naszych ogrodów. Innymi słowy pomiędzy tym co widzimy na zdjęciach, w katalogach, co nam się podoba, a tym jak ciężko, a niejednokrotnie wręcz niemożliwym wydaje się to osiągnąć.

Tylko sprawdzone rozwiązania

Z własnego doświadczenia wiem, że zagadnienie zagospodarowania i utrzymania ogrodu oraz całego jego otoczenia jest tematem bardzo szerokim, wymagającym poświęcenia czasu i wielu nakładów pracy, o czym niestety tak rzadko się mówi. Aby chociaż w 50% nasze otoczenie pokrywało się ze zdjęciami, które oglądamy i następnie naszymi wyobrażeniami, potrzeba bardzo dużego zaangażowania, wiedzy i samozaparcia w realizacji. Jednak przy odrobinie pomocy i praktycznej wiedzy, którą dzielę się na blogu, okazuje się, że wiele rzeczy można wykonać samemu, wiele z nich jest łatwiejszych niż to się pierwotnie wydawało.

Czytaj mój blog ogrodniczy, zyskaj fachową wiedzę

Właśnie dlatego powstał ten blog ogrodniczy aby podzielić się wiedzą i pokazać wszystkim zainteresowanym, że każdy, ale to dosłownie każdy może urządzić i utrzymać swój ogród. Blog ogrodniczy „Z ogrodem na TY” prezentuje również liczne, ciekawe i mogące być wzorem do naśladowania ogrody. W zakładce „Galeria” można znaleźć setki zdjęć i inspiracji z licznych wyjątkowych ogrodów.

Mój blog ogrodniczy zdobył spore zainteresowanie i uznanie Czytelników, którzy regularnie go odwiedzają, czytają i komentują. Równolegle z blogiem działa fanpage, który również skupia ponad 10 tysięcy moich Czytelników, ceniących zamieszczane treści ze względu na ich oryginalność, autentyczność i możliwość praktycznego wykorzystania.

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.