Redakcja

Blog, który od roku 2015 stopniowo przeobrażał się w specjalistyczny, branżowy PORTAL Z OGRODEM NA TY”, jest dziś miejscem, które tworzy zgrany i kompetentny zespół. Zespół, który wzajemnie uzupełnia się doświadczeniem i wiedzą, która pozwalają tworzyć treści o najwyższej wartości merytorycznej, z dziedziny jaką jest szeroko pojmowane, współczesne ogrodnictwo. 
Tomasz Szostak

Tomasz Szostak

Założyciel portalu „Z ogrodem na TY”

Z wykształcenia geodeta. Z dyplomem i wyróżnieniem Akademii
Rolniczej we Wrocławiu. Od roku 1999 pracował w zawodzie, prowadząc działalność w tym zakresie, w ramach której może pochwalić się setkami kontraktów i zleceń, także o dużych budżetach i odpowiedzialności. Za nim są liczne relacje z wymagającymi klientami, m.in. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, KGHM, Polskie Koleje Państwowe, Lasy Państwowe, Bilfinger, Skanska, spółki energetyczne, gazowe i wodociągowe czy liczne urzędy administracji państwowej.

Jednocześnie, z racji swoich pasji i zainteresowań, od roku 2009
prowadzi działalność w zakresie zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która w chwili obecnej całkowicie zdominowała zawodową aktywność. Ponadto od ośmiu lat intensywnie rozwija działalność internetową  początkowo bloga „Z ogrodem na TY”, a obecnie profesjonalny i specjalistyczny portal z zakresu szeroko pojętej branży ogrodniczej, który obecnie znajduje się w ścisłej czołówce stron o tej tematyce w Polsce.

Autor licznych wystąpień oraz setek specjalistycznych publikacji w prasie branżowej, chociażby w takich magazynach jak „Przepis na Ogród”, „Mój Piękny Ogród”, „Kocham Ogród”, „Lider Biznesu ogrodniczy magazyn branżowy” czy „Murator”.

Więcej w zakładce portalu: o mnie

Agnieszka Karłowicz

Agnieszka Karłowicz

Redaktor naczelna portalu „Z ogrodem na TY”

Z wykształcenia polonistka, wieloletnia redaktor prowadząca
największego europejskiego czasopisma ogrodniczego “Mój Piękny Ogród” wchodzącego w skład segmentu ogrodniczego Burda Media Polska.

Ponadto redakcyjny tłumacz artykułów branżowych z języka
niemieckiego, sprawujący jednocześnie jednoosobową odpowiedzialność za za bieżące operacje redakcji, w tym kwestie administracyjne, jak umowy, faktury, sprawy kadrowe i zamówienia.

Nie jest jej obce planowanie tematów, wyszukiwanie autorów, zlecanie tekstów, fotoedycja czy planowanie serwisów internetowych. 

Określa się jako zakochana w słowie redaktorka, korektorka i copywriterka, miłośniczką reportażu i biografii. Potrafi pracować pod presją czasu i z szacunkiem dla czasu klienta. Umie zachwycić kreacją, zaskoczyć, pomóc wyjść z przyjętego schematu i przykuć uwagę czytelnika. Wie również, jak przygotować tekst o charakterze technicznym, w którym poza lekkością wyrazu liczy się poprawność merytorycznego wywodu.

Katarzyna Blitek

Katarzyna Blitek

Redaktor i konsultant merytoryczny portalu „Z ogrodem na TY”

Doktor nauk ogrodniczych, tłumaczka i wieloletnia konsultantka
merytoryczna oraz autorka setek artykułów do czasopism branżowych, m.in. segmentu ogrodniczego Burda Media Polska: „Mój Piękny Ogród”, „ABC ogrodnicze”, „Ekoogród” (60-100% objętości magazynów), a także „Kocham Ogród” i „Kalendarz Ogrodniczy”. 

Autorka licznych wystąpień oraz publikacji naukowych, niezwykle biegła w teorii oraz praktyce ogrodniczej i botanicznej. Jak twierdzi, Matka Natura nie ma przed nią żadnych tajemnic, a sama siebie określa mianem „ogrodniczki do zadań specjalnych”.

Do uprawy roślin podchodzi nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie, czerpiąc jednocześnie inspirację do twórczości redakcyjnej kolejnych publikacji.

Marta Tysowecka

Administrator i opiekun techniczny portalu „Z ogrodem na TY”

Ukończyła studia informatyczne i agroinżynieryjne na Uniwersytecie
Przyrodniczym. Pracowała jako manager działu SEO w „Agencji M40” w Poznaniu. Od 2017 roku prowadzi własną agencję GreenWeb skupiającą się przede wszystkim na działaniach dla e-commerce. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do średnich i dużych sklepów
internetowych, dla których najczęściej prowadzi kompleksową obsługę marketingową w sieci. W jej skład wchodzą m.in. pozycjonowanie, obsługa kampanii w Google Ads, obsługa kampanii e-mail marketingowych i wdrażanie systemów marketing automation, a także obsługa kont w mediach społecznościowych i kampanii w Facebook Ads. Na co dzień zajmuje również stanowisko dyrektora e-commerce
w spółce Garden e-Commerce, gdzie jest odpowiedzialna m.in. za nadzór nad kilkunastoma sklepami internetowymi.

Zapraszamy do współpracy: współpraca

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi artykułami na naszym portalu.

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.