Redakcja

Blog, który od roku 2015 stopniowo przeobrażał się w specjalistyczny, branżowy PORTAL Z OGRODEM NA TY”, jest dziś miejscem, które tworzy zgrany i kompetentny zespół. Zespół, który wzajemnie uzupełnia się doświadczeniem i wiedzą, która pozwalają tworzyć treści o najwyższej wartości merytorycznej, z dziedziny jaką jest szeroko pojmowane, współczesne ogrodnictwo. 
Tomasz Szostak

Tomasz Szostak

Założyciel portalu „Z ogrodem na TY”

Z wykształcenia geodeta. Z dyplomem i wyróżnieniem Akademii
Rolniczej we Wrocławiu. Od roku 1999 pracował w zawodzie, prowadząc działalność w tym zakresie, w ramach której może pochwalić się setkami kontraktów i zleceń, także o dużych budżetach i odpowiedzialności. Za nim są liczne relacje z wymagającymi klientami, m.in. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, KGHM, Polskie Koleje Państwowe, Lasy Państwowe, Bilfinger, Skanska, spółki energetyczne, gazowe i wodociągowe czy liczne urzędy administracji państwowej.

Jednocześnie, z racji swoich pasji i zainteresowań, od roku 2009
prowadzi działalność w zakresie zagospodarowania i utrzymania terenów zieleni, która w chwili obecnej całkowicie zdominowała zawodową aktywność. Ponadto od ośmiu lat intensywnie rozwija działalność internetową  początkowo bloga „Z ogrodem na TY”, a obecnie profesjonalny i specjalistyczny portal z zakresu szeroko pojętej branży ogrodniczej, który obecnie znajduje się w ścisłej czołówce stron o tej tematyce w Polsce.

Autor licznych wystąpień oraz setek specjalistycznych publikacji w prasie branżowej, chociażby w takich magazynach jak „Przepis na Ogród”, „Mój Piękny Ogród”, „Kocham Ogród”, „Lider Biznesu ogrodniczy magazyn branżowy” czy „Murator”.

Więcej w zakładce portalu: o mnie

Katarzyna Blitek

Katarzyna Blitek

Redaktor i konsultant merytoryczny portalu „Z ogrodem na TY”

Doktor nauk ogrodniczych, tłumaczka i wieloletnia konsultantka
merytoryczna oraz autorka setek artykułów do czasopism branżowych, m.in. segmentu ogrodniczego Burda Media Polska: „Mój Piękny Ogród”, „ABC ogrodnicze”, „Ekoogród” (60-100% objętości magazynów), a także „Kocham Ogród” i „Kalendarz Ogrodniczy”. 

Autorka licznych wystąpień oraz publikacji naukowych, niezwykle biegła w teorii oraz praktyce ogrodniczej i botanicznej. Jak twierdzi, Matka Natura nie ma przed nią żadnych tajemnic, a sama siebie określa mianem „ogrodniczki do zadań specjalnych”.

Do uprawy roślin podchodzi nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie, czerpiąc jednocześnie inspirację do twórczości redakcyjnej kolejnych publikacji.

Marta Tysowecka Z Ogrodem Na Ty

Marta Tysowecka

Administrator i opiekunka techniczna portalu „Z ogrodem na TY”

Ukończyła studia informatyczne. Pracowała jako managerka działu SEO w agencji M40.pl w Poznaniu. Od 2017 roku prowadzi GreenWeb, firmę skupiającą się na działaniach dla e-commerce oraz Greendea, pierwszą w Polsce firmę doradczą w marketingu w branży ogrodniczej. Przez wiele lat związana z Garden e-Commerce, gdzie była odpowiedzialna m.in. za rozwój i nadzór nad kilkunastoma sklepami internetowymi, w tym budowanie od podstaw Sklepu Dla Ogrodu, jednego z największych sklepów ogrodniczych dla rynku hobby.

Zapraszamy do współpracy: współpraca

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.