Partnerzy projektu w sezonie 2024

Nie jest też wielką tajemnicą, że tego przedsięwzięcia nie można zrealizować w pojedynkę. Po pierwsze dlatego, że jest to projekt wymagający nakładów czasowych, organizacyjnych, ale również finansowych. Kosztowna jest cała organizacja, same wyjazdy, a także prowadzenie tego wszystkiego na blogu.

Ponadto moim pierwszym pomysłem w tym projekcie było to, by móc to tak zorganizować, aby odwiedzając dany ogród, przyjechać do niego nie tylko z dobrym humorem, ale również pewnego rodzaju paczką ogrodniczych rzeczy, która przyda się w każdym ogrodzie. A zarazem, zostawi taki miły ślad z tej wizyty.

Dlatego, aby móc to wszystko zrealizować, od początku było pewne, że będę do tego potrzebował określonego wsparcia. Do projektu zaprosiłem więc kilku Partnerów, którzy dostrzegli ciekawe strony tego przedsięwzięcia i zdecydowali się udzielić swojego wsparcia.

Zanim Ci ich przedstawię, mam w tym zakresie dwie ważne informacje:

  • pierwsza to taka, że właśnie w tym miejscu, należy się im moje oficjalne podziękowanie. Za zaufanie i dostrzeżenie ciekawej inicjatywy,
  • druga to taka, która jest właściwie moją prośbą do Ciebie. Wiem, że ogólnie mówiąc współprace na linii blog – firma, ‘z urzędu’ są przez Czytelników chłodno, aby nie powiedzieć źle przyjmowane. Nie wiem dlaczego tak jest, ale jest, choć nie powinno, bo nie ma w tym niczego złego, tym bardziej, że zawsze jest to z korzyścią również dla Czytelników. Natomiast w tym przypadku, gdyby właśnie nie ta współpraca, projekt ‘Busem przez polskie ogrody’ nie miałby szans zaistnieć. Dlatego, że jak wspomniałem, nie ma możliwości zrealizować go w pojedynkę, a tym bardziej zachowując jego podstawowe założenie, czyli dowiezienie do każdego ogrodu fajnej, produktowej paczki. Dlatego z góry moja wielka prośba do Ciebie: nie odbieraj tej współpracy negatywnie, to naprawdę nic złego, że wsparli mnie Partnerzy. Tylko dzięki temu, mam możliwość ten projekt zrealizować, a my razem, mamy szansę spotkać się w Twoim ogrodzie.

.

Mam nadzieję, że zgadzasz się z powyższą sprawą, a zatem mogę przedstawić Ci wspomnianych Partnerów:

Jednocześnie warto wspomnieć, że projekt ma również patronaty medialne:

Natomiast bus, w sezonie 2023, będzie serwisowany przez Salachna auto

baner bus 2024

Powrót do strony głównej sezonu 2024

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.