Tak pracuję

O mojej pracy mógłbym długo opowiadać. A tak naprawdę, opowiada o niej cały ten blog. Dlatego nie będę wszystkiego powtarzał.

Ale chciałbym w tej zakładce przedstawić Ci, co konkretnie robię, co robi moja firma w zakresie aranżacji i utrzymania terenów zieleni – tych prywatnych jak ogrody, ale i tych publicznych jak parki, ulice itd.

Natomiast z tego wszystkiego co w takich migawkach zdjęciowych zobaczysz, ma wynikać jedno: moje zamiłowanie do sprzętu mechanicznego tzn. ogrodniczego, ale też ogólnie do wszystkiego, co ma jakiś silnik i najlepiej jak jeszcze jeździ.

I właśnie to daje mi napęd do prowadzenia bloga, do formułowania wielu treści, ale i dzielenia się swoimi opiniami. Jako, że przez moje ręce przeszło setki różnych urządzeń, zarówno tych dużych, średnich jak i małych. Spójrz.

I tymi wszystkimi urządzeniami miałem okazję pracować, używać je w swojej firmie, podpatrywać działanie. Przyglądać się zaletom, jak i wadom.

Robię to od lat, kiedyś głównie działając komercyjnie i obsługując tereny zieleni, dziś z kolei prowadząc bloga.

Na przestrzeni lat było tego jak wspomniałem bardzo dużo, spójrz na kilka migawek, z ważniejszych grup sprzętowych.

Wszystkie te urządzenia wykonywały na rzecz mojej firmy jakieś prace, z jednych byłem bardziej zadowolony, z innych mniej. Ale jednego odmówić im nie mogę – wykonały kawał dobrej roboty, a ja zebrałem mnóstwo bezcennych doświadczeń. Gdyby dał się to przeliczyć na kilogramy, to byłoby dziesiątki ton.

Dlatego możesz mi wierzyć, że to, czym dzielę się z Tobą na blogu, ma uzasadnienie i podparcie w moim doświadczeniu i latach pracy. A to najlepsze, co może być.

Natomiast odkąd prowadzę bloga, moje doświadczenia idą jeszcze dalej. Dlatego, że otwiera mi to pole do współprac z różnymi markami i własnoręczne sprawdzanie i próbowanie ich produktów, tzw. nowości rynkowych.

A to wszystko skutkuje tym, że dzielę się tym z Tobą nie tylko na blogu, ale również w licznych filmach kręconych właśnie z markami.

Mam okazję również występować jako ich ambasador, a to możesz mi wierzyć, są już doświadczenia naprawdę niecodzienne.

Mimo tego nie zarzucam mojej pracy blogowej, wciąż tworzę nowe treści, podróżuję po ogrodach, odkrywam kolejne horyzonty. I wciąż poznaję nowe rzeczy, czym dzielę się z Tobą chociażby w ramach cyklu “To Ci się przyda – porada ogrodnicza”.

Dlatego też z uwagi na powyższe, różne relacje, recenzje i prezentacje, które pokazuję Ci na blogu, są wiarygodne, rzetelne i podparte doświadczeniem, stąd z czystym sumieniem mogę Ci je polecić.

Zobacz również:

Zapraszam

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi artykułami na naszym portalu.

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.