Partnerzy projektu ‘Busem przez polskie ogrody’

Nie jest też wielką tajemnicą, że tego przedsięwzięcia nie można zrealizować w pojedynkę. Po pierwsze dlatego, że jest to projekt wymagający nakładów czasowych, organizacyjnych, ale również finansowych. Kosztowna jest cała organizacja, same wyjazdy, a także prowadzenie tego wszystkiego na blogu.

Ponadto moim pierwszym pomysłem w tym projekcie było to, by móc to tak zorganizować, aby odwiedzając dany ogród, przyjechać do niego nie tylko z dobrym humorem, ale również pewnego rodzaju paczką ogrodniczych rzeczy, która przyda się w każdym ogrodzie. A zarazem, zostawi taki miły ślad z tej wizyty.

Dlatego, aby móc to wszystko zrealizować, od początku było pewne, że będę do tego potrzebował określonego wsparcia. Do projektu zaprosiłem więc kilku Partnerów, którzy dostrzegli ciekawe strony tego przedsięwzięcia i zdecydowali się udzielić swojego wsparcia.

Zanim Ci ich przedstawię, mam w tym zakresie dwie ważne informacje:

  • pierwsza to taka, że właśnie w tym miejscu, należy się im moje oficjalne podziękowanie. Za zaufanie i dostrzeżenie ciekawej inicjatywy,
  • druga to taka, która jest właściwie moją prośbą do Ciebie. Wiem, że ogólnie mówiąc współprace na linii blog – firma, ‘z urzędu’ są przez Czytelników chłodno, aby nie powiedzieć źle przyjmowane. Nie wiem dlaczego tak jest, ale jest, choć nie powinno, bo nie ma w tym niczego złego, tym bardziej, że zawsze jest to z korzyścią również dla Czytelników. Natomiast w tym przypadku, gdyby właśnie nie ta współpraca, projekt ‘Busem przez polskie ogrody’ nie miałby szans zaistnieć. Dlatego, że jak wspomniałem, nie ma możliwości zrealizować go w pojedynkę, a tym bardziej zachowując jego podstawowe założenie, czyli dowiezienie do każdego ogrodu fajnej, produktowej paczki. Dlatego z góry moja wielka prośba do Ciebie: nie odbieraj tej współpracy negatywnie, to naprawdę nic złego, że wsparli mnie Partnerzy. Tylko dzięki temu, mam możliwość ten projekt zrealizować, a my razem, mamy szansę spotkać się w Twoim ogrodzie.

.

Mam nadzieję, że zgadzasz się z powyższą sprawą, a zatem mogę przedstawić Ci wspomnianych Partnerów:

  • Vilmorin Garden czołowy producent nasion i produktów pochodnych, uznana i rozpoznawalna Marka w tym asortymencie, pełniący rolę Partnera strategicznego.

Link do strony Partnera: http://www.vilmorin-garden.pl/

  • Rolmarket.pl – jeden z największych w Polsce ogrodniczych sklepów internetowych, rokrocznie zdobywający najwyższe laury w zakresie opinii klientów oraz liczne wyróżnienia za swoją działalność internetową.

Link do strony Partnera: https://rolmarket.pl/

  • Sherwin – Williams – producent wysokiej jakości farb Altax Viva Garden do dekoracji i aranżacji ogrodów, marka uznana i rozpoznawalna. Jednocześnie również stawiająca na wysoką jakość i bardzo ciekawą, efektowną oprawę produktów.

Link do strony Partnera: http://vivagarden.pl/

  • Gnejsy.pl – renomowany producent wysokiej klasy ogrodowego kamienia ozdobnego, między innymi popularnie zwanej ‘kory kamiennej’. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień za swoje produkty.

Link do strony Partnera: http://tesm.pl/

  • Kronen – producent wysokiej jakości podłoży, zdecydowany lider w tym zakresie. Marka znana i ceniona za jakość produktów, ale również za wyjątkowo estetyczną oprawę.

Link do strony Partnera: http://www.kronen.com.pl/

  • Marolex – producent wysokiej klasy opryskiwaczy, lider na rynku w tym segmencie, znana i uznana Marka, stawiająca na wysoką jakość produktów oraz efektowny i atrakcyjny wygląd.

Link do strony Partnera: http://www.pl.marolex.pl/

Dodatkowo, poza Parterami, swojego wizerunku w projekcie udzielił Urząd Miejski w Nysie – mój lokalny samorząd. Urząd stawiający na innowacyjne rozwiązania, otwarcie uczestniczący w licznych promocyjnych wydarzeniach, a jednocześnie odważnie stawiający na ciekawe, innowacyjne projekty.

Link do strony Urzędu Miejskiego w Nysie: http://www.nysa.eu/

Nysa – warto zobaczyć

Powrót do ‘Głównej strony projektu

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.