Wyniki konkursów w sezonie 2020

Ponieważ cały projekt “Busem przez polskie ogrody” to duże przedsięwzięcie, rozciągnięte w czasie i obfitujące w liczne konkursy, ich wyniki postanowiłem zebrać w jednym miejscu. Właśnie tym.

Stąd to tutaj będę ogłaszał Zwycięzców wszystkich konkursów, które projektowi będą towarzyszyły. W kolejności chronologicznej, od najstarszych na dole, do najnowszych na górze.

Zapraszam do zabawy, uczestnictwa w zabawach i śledzenia poniższych wyników. Mam nadzieję, że szczęście się do Ciebie uśmiechnie.

.

KONKURS nr 2 w poście: Busem przez polskie ogrody – sezon 3 – OGRÓD 2.

Konkurs jest w trakcie…. zapraszam do postu i uczestnictwa

.

KONKURS nr 1 w poście: Busem przez polskie ogrody – sezon 3 – OGRÓD 1 – część 2.

Zwycięzcą konkursu, zgodnie z zasadami określonymi w poście zostaje: Pani Dagmara. Za następujący komentarz:

Niebywały ogród, wykonany z wielkim poczuciem smaku i estetyki.
Do tego widać, że z ogromną pasją do urządzania przestrzeni, zaangażowaniem, ale też nie żałowaniem środków na ten cel. To sprawia, że my obserwatorzy możemy podziwiać takie dzieła i w jakimś stopniu przenosić je do własnych ogrodów. Bo przecież nie trzeba zaraz powielać wszystkiego, można na miarę swoich możliwości przenieść jeden czy drugi element. A tych do podpatrzenia jest tu mnóstwo.
Gratuluję komuś takiego zaangażowania, a Tobie dziękuję, że nam to pokazujesz. Jestem ogromnie wdzięczna.

Gratuluję i proszę o kontakt mailowy na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję i zapraszam do śledzenia projektu oraz kolejnych konkursów, których nie zabraknie.

.

Powrót do strony głównej sezonu 2020