John Deere, Grupa Kapias i blog z ogrodem na TY. Idealne połączenie

John Deere zogrodemnaty1
John Deere zogrodemnaty1

Brzmi groźnie, dumnie i poważnie. Jonh Deere i Grupa Kapias to marki same w sobie. Nikomu, kto chociaż trochę ogrodami się interesuje, nie trzeba ich bliżej przedstawiać. Ale jak do tej dwójki dochodzi blog z ogrodem na TY, to robi się ciekawie.

I pewnie zastanawiasz się, co to wszystko ma ze sobą wspólnego? Otóż ma.

W dniu wczorajszym miałem okazję być w miejscu szczególnym i uczestniczyć w ciekawym wydarzeniu. A konkretnie w spotkaniu “dla profesjonalistów”.

Już samo zaproszenie, które dostałem powodowało mój uśmiech na ustach, a wizyta i spotkanie, to wydarzenie, które na dłużej zagości w mojej pamięci.

.

Spotkanie dla profesjonalistów

Brzmi poważnie. I tak też było. To spotkanie, które w swojej siedzibie zorganizował Chempest S.A., czołowy dealer wielu marek, w szczególności John Deere. Kto bloga śledzi ten wie, że markę tą cenię “nad wyraz”. Z Firmą Chempest współpracuję od dawna, tym bardziej się więc cieszę, że zostałem zaproszony na tak poważną imprezę.

Spotkanie dla profesjonalistów to wydarzenie, na którym spotykają się przedstawiciele producentów czołowych marek sprzętu ogrodniczego oraz przedstawiciele firm, zajmujących się profesjonalnym utrzymaniem terenów zielonych. I to terenów zielonych przez duże “Z”, ponieważ spotkanie dedykowane dla firm zajmującym się utrzymaniem terenów publicznych, dróg, autostrad, boisk, parków itd. Znaleźć się więc w takim towarzystwie to nie małe wyróżnienie i wielka przyjemność.

Już sama obecność w tym miejscu to dla mnie duża dawka energii. Wszędzie zielono, john deere “wylewa się” z każdej strony więc chcąc nie chcąc trzeba się czuć dobrze. I tak też się oczywiście czułem.

John Deere zogrodemnaty2 John Deere zogrodemnaty3 John Deere zogrodemnaty4

Poza oczywistym sprzętem, w każdym możliwym wydaniu, nie brakowało również mniejszych gadżetów. Ciężko było mi odejść “od regałów” ponieważ nie było ani jednej rzeczy, która by mi się “nie przydała”. Rzecz jasna wszystko sygnowane marką JD.

John Deere zogrodemnaty5aJohn Deere zogrodemnaty6 John Deere zogrodemnaty7 John Deere zogrodemnaty8

Ale jednak nie przyjechałem tam oglądać gadżetów, a na poważne spotkanie. A konkretnie oglądać maszyny dla profesjonalistów, poznać nowości i zobaczyć ofertę producentów.

Nie będę specjalnie “zanudzał” sprawami technicznymi, ale wspomnę tylko, że osoby mojego pokroju, czyli zajmujące się zawodowo zielenią publiczną, były usatysfakcjonowane. Super prezentacje, rozmowy branżowe i wymiany doświadczeń.

John Deere zogrodemnaty9

John Deere zogrodemnaty10

Ale to co najważniejsze i duzi chłopcy lubią najbardziej, odbywało się na zewnątrz: zajęcia praktyczne. Wszystko można było dotknąć, spróbować, zobaczyć jak sprawdza się w pracy. Doświadczenie nieocenione. Na marginesie dodam tylko, że takie wydarzenie jak to, tym właśnie różni się od wszelkich wystaw i targów.

Hisilicon Balong

John Deere zogrodemnaty12 John Deere zogrodemnaty13

No dobra, a gdzie Grupa Kapias?

Właśnie jest. Bo poza sprawami wspomnianymi, Grupa Kapias, a konkretnie jej Właściciel Pan Wojciech Kapias miał ciekawe wystąpienie.

John Deere zogrodemnaty14

Połączone z prezentacją Firmy oraz przedstawieniem oferty skierowanej do “profesjonalistów”.

John Deere zogrodemnaty15

No dobrze. A gdzie w tym wszystkim blog z ogrodem na TY? Przecież na spotkaniu byłem jako ja Tomasz Szostak i moja firma, która inwestuje w sprzęt. To prawda.

Ale dzięki uprzejmości Przedstawicieli Firmy Chempest S.A., miałem możliwość prezentacji, poszczególnym Producentom, bloga z ogrodem na TY. Jego założeń, idei i oferty. To bezcenne doświadczenie.

.

Po co ten artykuł?

Po to aby pokazać wszystkim niedowiarkom, że dobry, spójny i zdefiniowany w swoich założeniach blog ogrodniczy, jest dostrzegany. Budzi określone zainteresowanie branżowych firm, które coraz chętniej podejmują dialog.

Ale także po to aby zapewnić Czytelników bloga, że cały czas podejmuję wysiłki, które mają na celu rozwój i wprowadzenie bloga “na wyższy poziom”. Jestem przekonany, że profesjonalny blog, może oferować profesjonalne i przydatne treści.

Dlatego minione “Spotkanie dla profesjonalistów” to doskonały przykład tego, że z profesjonalistami chce się rozmawiać. Rozmawiają najlepsi, rozmawia John Deere, rozmawia Grupa Kapias, rozmawiają też inni. Tym bardziej cieszę się, że w tym gronie pojawiam się również ja i blog z ogrodem na TY.

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Join the Conversation

2 Comments

Leave a comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *