Busem przez polskie ogrody strona główna

To projekt na blogu ‘Z ogrodem na TY’, który najogólniej mówiąc, zakłada cykl wizyt w ogrodach Czytelników bloga. O szczegółach i założeniach przeczytasz na kolejnych podstronach, a tymczasem znajdujesz się na stronie głównej projektu, z której możesz przejść do wszystkich kolejnych podstron sezonu 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023, będących zarazem kluczowymi elementami całości. To pewnego rodzaju ‘rondo centralne’, z którego możesz zjechać w interesującą Cię stronę.

Bez względu na to czy chcesz zgłosić swój ogród do projektu, czy jesteś ‘tylko’ Czytelnikiem śledzącym losy projektu i przedstawianych ogrodów, jednej sprawy możesz być pewien: zarówno w jednym jak i drugim przypadku, możesz liczyć na korzyści i atrakcyjne produkty przygotowane przez Partnerów projektu.

A zatem zapraszam do wspólnej zabawy!

.

7

Zapraszam oczywiście do odwiedzin powyższych zakładek z poszczególnych sezonów, natomiast jeśli chcesz iść na skróty i trafić wprost do wszystkich, wyjątkowych ogrodów, które aż kipią inspiracjami, poniżej znajdziesz ich miniatury, w które klikając, przeniesiesz się do poszczególnych relacji.

Ogrody dochodzą tu sukcesywnie, w miarę postępu moich ogrodowych podróży.

            ogrod atrakcyjny caly rok 1 rustykalne siedlisko z kolekcja roslin 1 Ogród na Podlasiu 1 Tulipanowy ogród 1 Kolorowy ogród 1 biżuteria ogrodowa 1 Ogród z odzysku 1 Rabata różana 19 Ogrod dla dzieci – ciekawe aranzacje 1 10 Aranzacje z wikliny pomysl na maly ogrod 0a 11 Wysoki taras aranzacje 1 12 Mazurski ogrod 113 Ogrod przy lesie 1 14 Ogrod dla oszczednych 1 15 Ogrod bez trawnika 1 16 Formowany ogrod 117 nowoczesny ogrod 1 18 Ogrod wrozek 1 19 Lesny ogrod 1 20 Majowe ogrody 121 nowoczesne rabaty 1 22 Ogrod w stylu angielskim 1 23 Miedzynarodowe Targi Poznanskie 1 24 Aranzacja duzego ogrodu 1 ogród z patyków 1 Malutki ogródek 1 Rustykalny ogród 1 Ogród w wiejskim stylu 1 miejska dżungla 1 Ogród przy szeregówce 1 Ogród w stylu góralskim 2 Wodny ogród 1

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.