Busem przez polskie ogrody strona główna

To projekt na blogu ‘Z ogrodem na TY’, który najogólniej mówiąc, zakłada cykl wizyt w ogrodach Czytelników bloga. O szczegółach i założeniach przeczytasz na kolejnych podstronach, a tymczasem znajdujesz się na stronie głównej projektu, z której możesz przejść do wszystkich kolejnych podstron sezonu 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023, będących zarazem kluczowymi elementami całości. To pewnego rodzaju ‘rondo centralne’, z którego możesz zjechać w interesującą Cię stronę.

Bez względu na to czy chcesz zgłosić swój ogród do projektu, czy jesteś ‘tylko’ Czytelnikiem śledzącym losy projektu i przedstawianych ogrodów, jednej sprawy możesz być pewien: zarówno w jednym jak i drugim przypadku, możesz liczyć na korzyści i atrakcyjne produkty przygotowane przez Partnerów projektu.

A zatem zapraszam do wspólnej zabawy!

.

Zapraszam oczywiście do odwiedzin powyższych zakładek z poszczególnych sezonów, natomiast jeśli chcesz iść na skróty i trafić wprost do wszystkich, wyjątkowych ogrodów, które aż kipią inspiracjami, poniżej znajdziesz ich miniatury, w które klikając, przeniesiesz się do poszczególnych relacji.

Ogrody dochodzą tu sukcesywnie, w miarę postępu moich ogrodowych podróży.