Wczesnojesienny konkurs zdjęciowy.

623493b3955a4ebefbf372e2575acf24
623493b3955a4ebefbf372e2575acf24

Jesień zbliża się wielkimi krokami to znak, że niebawem będzie widoczna również w ogrodach. Przede wszystkim we wspaniałych kolorach.

Zatem to doskonały moment aby ogłosić konkurs zdjęciowy, właśnie pt. “Wczesna jesień w ogrodzie. Jak pewnie pamiętasz, podobne konkursy organizowałem już wielokrotnie, a ze swej strony dodam, że zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Napływało wiele ciekawych zdjęć, walka o nagrody toczyła się zacięta, a przy tym zabawa była dobra. Myślę więc, że zabawę warto powtórzyć.

Stąd pomysł na obecny konkurs.

.

Co będzie do wygrania?

A do wygrania będą aż 3 zestawy nagród rzeczowych, niezwykle atrakcyjnych, które przydadzą się w każdym ogrodzie. Tym bardziej jestem więc przekonany, że warto szczęściu dopomóc i spróbować wziąć udział w zabawie. Tym bardziej, że zasady są wyjątkowo proste.

Nagroda za I miejsce:

 • Zestaw narzędzi ogrodniczych (sekator, łopatka, widełki)
 • Nożyce do gałęzi UP0117 Greenmill
 • Grabie-łapy do liści
 • Nawóz jesienny do trawnika 1 kg Vila
 • Gadżety firmowe Rolmarket (koszulka, notes na listę zakupów, długopis)

Nagroda za II miejsce:

 • Sekator ze stali nierdzewnej
 • Wyrywacz do chwastów 
 • Grabie-łapy do liści
 • Nawóz jesienny do trawnika 1 kg Vila 
 • Gadżety firmowe Rolmarket (koszulka, długopis)

Nagroda za III miejsce:

 • Sekator ze stali nierdzewnej
 • Grabie-łapy do liści 
 • Nawóz jesienny do trawnika 1 kg Vila
 • Gadżety firmowe Rolmarket (notes na listę zakupów, długopis)

.

Regulamin konkursu.

 1. Konkurs będzie trwał od 17. do 30. września 2017r.

 2. Konkurs polega na przesyłaniu zdjęć, dowolnych jesiennych odsłon ogrodu. Oczywiście takich, które w tym czasie można uchwycić.

 3. Wszystkie nadesłane zdjęcia będę zamieszczał na blogu zogrodemnaty.pl, w artykule dotyczącym tego konkursu [na dole tego wpisu].

 4. Jedna osoba może przesłać na konkurs jedno zdjęcie.

 5. Zdjęcia: forma dowolna, ważne aby był widoczny konkursowy motyw – wczesna jesień w ogrodzie.

 6. Zdjęcia należy przesyłać mailem na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl lub dodać w komentarzu wpisu konkursowego na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku.

 7. Nie będę tworzył ekstra zasad w zakresie przesyłania zdjęć, ale umówmy się tylko, że przesłanie zdjęcia w ww. formie oznacza zgodę na zamieszczenie go w konkursie, na stronie bloga www.zogrodemnaty.pl oraz na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku, ponadto trzeba być jego autorem.

 8. Przesyłając zdjęcie mailem, należy podać swoje imię, względnie również nazwisko. Najlepiej też adnotację, że zdjęcie jest na konkurs jesienny.

 9. Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć (po 30.09.2017r.) zrobię na faceeboku, na profilu zogrodemnaty.pl małe głosowanie, w którym udział wezmą wszystkie nadesłane zdjęcia.

 10. Nagrody będą przyznane w 3 kategoriach:

 • Za największą ilość głosów: nagroda nr 1
 • Za najładniejszą dekorację zdaniem Fundatora nagród: nagroda nr 2
 • Za najładniejszą dekorację moim zdaniem: nagroda nr 3
 • UWAGA 1: spośród osób, które będą aktywnie głosowały na zdjęcia konkursowe (lajkowały) wybiorę dwie osoby i przyznam nagrody pocieszenia, którymi będą podręczniki mojego autorstwa. Więcej o nich możesz przeczytać w tym miejscu.

 • UWAGA 2: warunkiem nieobligatoryjnym jest przejście na profil Fundatora nagród i jego polubienie. Myślę, że poza tym, że może być Ci to przydatne z racji tego, że często jest tam mowa o różnych promocjach, to po prostu będzie to miłe podziękowanie, za te atrakcyjne zestawy nagród. I najważniejsze, spośród osób, które to zrobią (pomiędzy 17.09 – 07.10.2017r.), również wybrana zostanie jedna, która od Fundatora otrzyma nagrodę pocieszenia.
 1. Głosowanie na zdjęcia będzie trwało od dnia 01.10.2017r. do dnia 07.10.2017r. do północy.

 2. Po zakończeniu głosowania, „podliczeniu” głosów oraz wyłonieniu zwycięzcy za głosowanie oraz wyborze dodatkowych zwycięzców według powyższych kryteriów, wyniki ogłoszę na blogu z zakładce ‘WYNIKI KONKURSÓW‘. W dniu 8. lub najpóźniej 9. października

Myślę, że ten krótki regulamin jest czytelny.

.

Partnerem konkursu, a jednocześnie Fundatorem nagród jest:

Czyli największy, najlepiej zaopatrzony, nr 1 w rankingach konsumentów, internetowy sklep ogrodniczy w Polsce: Rolmarket.pl. Ze swej strony dodam, że wszechstronnie zaopatrzony, w którym znajdziesz praktycznie każdy ogrodniczy produkt, a do tego w korzystnej cenie. Więc jak się domyślasz, polecam robić w nim zakupy. Także teraz jesienią, kiedy produktów do utrzymania ogrodu potrzeba w znacznych ilościach.

Zapraszam na nadsyłania zdjęć. Konkurs to konkurs. Nagroda jest ważna, ale liczy się również zabawa. I rywalizacja! Powodzenia.

.

Galeria nadesłanych zdjęć konkursowych. Jest sukcesywnie uzupełniana w trakcie trwania konkursu. Kliknij w zdjęcie aby je powiększyć.

 

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Join the Conversation

1 Comments

Leave a comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *