Konkurs pt. Przygotowania do Świąt + KRÓTKI URLOP BLOGOWY

konkurs na blogu z ogrodem na ty1
konkurs na blogu z ogrodem na ty1

Święta zbliżają się wielkimi krokami to znak, że niebawem zaczną się również przeróżne przygotowania.

Zatem to doskonały moment aby ogłosić konkurs zdjęciowy, właśnie pt. ‘Moje przygotowania do Świąt‘. I nie chodzi w nim tylko o typowe świąteczne dekoracje, stroiki czy inne elementy wprost kojarzące się ze Świętami. Ale tym razem będzie to to konkurs ‘na kreatywność’, w którym wystartować może dosłownie każdy i na zdjęciu pokazać cokolwiek, co robi przygotowując się do Świąt. A zatem czy to będzie sprzątanie, mycie okien, robienie zakupów czy cokolwiek innego, co w tym okresie będzie robione – nadaje się do konkursu. Ale oczywiście jeśli będzie to także wykonywanie świątecznych ozdób czy dekoracji, to również może być.

Zatem jak widzisz, wymówek nie ma żadnych aby nie wziąć udziału. Co więcej, jak przeczytasz poniżej w krótkim regulaminie, w konkursie można wziąć udział i wygrać, nawet nie przesyłając zdjęcia. Poważnie. Ale po kolei:

.

Co będzie do wygrania?

A do wygrania będą aż 3 zestawy nagród, rzeczowych, niezwykle atrakcyjnych, które przydadzą się w każdym domu. Tym bardziej jestem więc przekonany, że warto szczęściu dopomóc i spróbować wziąć udział w zabawie. Szczególnie, że zasady są wyjątkowo proste.

Nagroda za I miejsce:

 • drewniany renifer 
 • bombki srebrne 6 szt.
 • ozdoby choinkowe serce 6 szt.
 • notes magnetyczny na listę zakupów, brelok i długopis Rolmarket

Nagroda za II miejsce:

 • bombki złoto-brązowe 12 szt.
 • ozdoby choinkowe serce 6 szt.
 • notes magnetyczny na listę zakupów, brelok i długopis Rolmarket

Nagroda za komentarz:

 • bombki czerwone 12 szt.
 • ozdoby choinkowe gwiazdka 12 szt.
 • notes magnetyczny na listę zakupów, brelok i długopis Rolmarket

.

Regulamin konkursu.

 1. Konkurs będzie dwu etapowy. Pierwszy etap będzie trwał od 1. do 10. grudnia 2017 roku, drugi od 11. do 17. grudnia 2017 roku.

 2. Konkurs polega na: przesyłaniu w pierwszym etapie zdjęć, dowolnych przygotowań do Świąt. Nie ma tu żadnych ograniczeń, może to być dosłownie wszystko, co w tym okresie jest wykonywane. Czym bardziej kreatywnie i ciekawie tym lepiej.

 3. Wszystkie nadesłane zdjęcia będę zamieszczał na blogu zogrodemnaty.pl, w artykule dotyczącym tego konkursu [na dole tego wpisu].

 4. Jedna osoba może przesłać na konkurs jedno zdjęcie.

 5. Zdjęcia: forma dowolna, ważne aby był widoczny konkursowy motyw – przygotowania do Świąt.

 6. Zdjęcia należy przesyłać mailem na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl lub dodać w komentarzu wpisu konkursowego na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku.

 7. Nie będę tworzył ekstra zasad w zakresie przesyłania zdjęć, ale umówmy się tylko, że przesłanie zdjęcia w ww. formie oznacza zgodę na zamieszczenie go w konkursie, na stronie bloga www.zogrodemnaty.pl oraz na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku, ponadto trzeba być jego autorem.

 8. Przesyłając zdjęcie, należy podać swoje imię, względnie również nazwisko. Najlepiej też adnotację, że zdjęcie jest na konkurs pt. Przygotowania do Świąt.

 9. Po zakończeniu etapu nadsyłania zdjęć, zamieszczę je na faceeboku, na fanpage’u zogrodemnaty.pl i rozpocznie się drugi etap, w którym poproszę o komentowanie tych zdjęć.

 10. Nagrody będą przyznane po zakończeniu drugiego etapu konkursu, w dniu 18. grudnia 2017 roku, w 3 kategoriach:

 • Za najciekawsze zdjęcie moim zdaniem: nagroda nr 1
 • Za najciekawsze zdjęcie zdaniem Fundatora nagród: nagroda nr 2
 • Za najciekawszy komentarz zamieszczony w II etapie konkursu: nagroda nr 3
 1. Wyniki konkursu i zwycięzców ogłoszę na blogu z zakładce ‘WYNIKI KONKURSÓW‘. W dniu 18. lub najpóźniej 19. grudnia 2017 roku, tak aby nagrody dotarły do zwycięzców jeszcze przed Świętami.

Myślę, że ten krótki regulamin jest czytelny.

.

Partnerem konkursu, a jednocześnie Fundatorem nagród jest:

Czyli największy, najlepiej zaopatrzony, nr 1 w rankingach konsumentów, internetowy sklep ogrodniczy w Polsce, Partner bloga ‘Z ogrodem na TY’: Rolmarket.pl. Ze swej strony dodam, że wszechstronnie zaopatrzony, w którym znajdziesz praktycznie każdy ogrodniczy produkt, a do tego w korzystnej cenie. Więc jak się domyślasz, polecam robić w nim zakupy. Także teraz, kiedy jest więcej czasu na planowanie prac w ogrodzie.

Oraz nowa Marka Firmy Rolmarket, internetowy sklep z dekoracjami do domu: Na komodzie.

.

A wracając do konkursu: zapraszam do nadsyłania zdjęć i komentowania!

.

Krótki urlop blogowy.

Jednak konkurs to nie jedyna sprawa, którą mam Ci do przekazania.

Jak pewnie wiesz, jeśli regularnie zaglądasz na moje strony, przygotowuję się do bardzo dużego projektu, pod bardzo charakterystyczną nazwą:

Myślę, że mówi ona wszystko, niemniej wiedz, że wszystkie szczegóły przekażę w końcówce roku, ponieważ od stycznia roku 2018, planowane jest uruchomienie projektu. Na ten moment zdradzę tylko, że odwiedzane ogrody, będę to ogrody moich Czytelników, które będę wybierał spośród licznie napływających zgłoszeń. Póki co jeszcze nieoficjalnych, bo jak wspomniałem wszystko ogłoszę w końcówce roku.

W tym miejscu zasygnalizuję tylko kilka najważniejszych spraw:

 • do projektu pozyskałem wartościowych Partnerów – Firmy ogrodnicze, które wesprą to przedsięwzięcie, między innymi produktowo,
 • każdy odwiedzany ogród, a właściwie jego właściciel otrzyma paczkę prezentów, właśnie z produktami Partnerów,
 • co więcej, liczne nagrody od Partnerów, będą przewidziane również dla Czytelników, którzy na łamach moich stron będą śledzili ten projekt. A zatem zaręczam, że będzie warto.

I to tyle najważniejszych informacji na ten moment. Natomiast urlop blogowy, który wstępnie planuję mniej więcej do Świąt Bożego Narodzenia, to dla mnie czas, który poświęcę właśnie na dopięcie szczegółów projektu “Busem przez polskie ogrody”. Ogrom pracy już za mną, ale dużo do zrobienia jeszcze przede mną. Organizacja wkracza w decydującą fazę, co jak się pewnie domyślasz, wymaga ode mnie wiele pracy, spotkań, rozmów i przygotowań, a zatem i czasu. Stąd nie mogę go w tej chwili dzielić pomiędzy projekt i nowe posty blogowe. Liczę jednak, że to zrozumiesz.

.

Reasumując.

 • Zapraszam Cię do udziału w konkursie!
 • Ale jednocześnie do śledzenia bloga, a przede wszystkim fanpage bloga, gdzie oczywiście wiele się dzieje i w czasie urlopu również będzie się działo, i gdzie sukcesywnie, będę odsłaniał szczegóły projektu “Busem przez polskie ogrody“.

Jesteśmy w kontakcie, do zobaczenia! 🙂

.

Nadesłane zdjęcia konkursowe, sukcesywnie dodawane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *