Konkurs pt. ‘Kolory wiosny w ogrodzie’

kolory wiosny w ogrodzie zogrodemnaty1
kolory wiosny w ogrodzie zogrodemnaty1

Wiosna już w pełnym rozkwicie, wszystko obudziło się do życia, co widać przede wszystkim we wspaniałych kolorach. To zatem doskonały moment na ogłoszenie konkursu i to właśnie związanego z kolorami. Bo czego jak czego, ale tych w ogrodach teraz nie brakuje.

Jak pewnie pamiętasz, podobne konkursy organizowałem już wielokrotnie, a ze swej strony dodam, że zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Napływało wiele ciekawych zdjęć, rywalizacja o nagrody toczyła się zacięta, a przy tym zabawa była dobra. Myślę więc, że warto to powtórzyć. Stąd pomysł na obecny konkurs.

Co będzie do wygrania?

A do wygrania będą aż 3 zestawy nagród, którymi dodatkowo ogród możesz pokolorować.

Stąd jestem przekonany, że warto szczęściu dopomóc i spróbować wziąć udział w zabawie. Tym bardziej, że zasady są wyjątkowo proste.

A w każdym z 3 zestawów znajdą się:

  • 4 duże puszki farby Viva Garden! (750 ml)
  • hamak z logo Viva Garden!
  • kubek z logo Viva Garden!
  • notatnik
  • szablon szlaczków do malowania

Każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać sobie dowolne zestawienie kolorów, z całej palety dostępnej w ofercie Altax Viva Garden!

.

Regulamin konkursu.

1. Konkurs będzie trwał od 30 maja do 21 czerwca 2019r.

2. Konkurs polega na: przesyłaniu zdjęć, dowolnych wiosennych odsłon ogrodu. Oczywiście takich, które w tym czasie można uchwycić. Mogą to być ujęcia kolorowych rabat, całych ogrodów lub innych dowolnych kolorowych kompozycji, przedmiotów, które znajdują się Twoim ogrodzie. Tak jak w poniższych przykładowych ujęciach:

3. Wszystkie nadesłane zdjęcia będę zamieszczał na blogu zogrodemnaty.pl, w artykule dotyczącym tego konkursu [na dole tego wpisu].

4. Jedna osoba może przesłać na konkurs jedno zdjęcie.

5. Zdjęcia: forma dowolna, ważne aby był widoczny konkursowy motyw – kolorowa wiosna w ogrodzie.

6. Zdjęcia należy przesyłać mailem na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl lub dodać w komentarzu wpisu konkursowego na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku.

7. Nie będę tworzył ekstra zasad w zakresie przesyłania zdjęć, ale umówmy się tylko, że przesłanie zdjęcia w ww. formie oznacza zgodę na zamieszczenie go w konkursie, na stronie bloga www.zogrodemnaty.pl oraz na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku, ponadto trzeba być jego autorem.

8. Przesyłając zdjęcie, należy podać swoje imię, względnie również nazwisko. Najlepiej też adnotację, że zdjęcie jest na konkurs wiosenny.

9. Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć (po 21.06.2019r.), spośród nadesłanych zdjęć wybiorę trzy najciekawsze.

10. Zwycięzców ogłoszę na blogu z zakładce WYNIKI KONKURSÓW, w dniu 23 lub najpóźniej 24 czerwca.

11. Zwycięzcy będą proszeni o kontakt mailowy na adres kontakt@zogrodemnaty.pl, w którym będzie trzeba podać adres do wysyłki nagrody oraz wybrane farby, z pokazanej powyżej palety 29 kolorów.

Myślę, że ten krótki regulamin jest czytelny.

.

Partnerem konkursu, a jednocześnie Fundatorem nagród jest:

Czyli Producent Farb Altax Viva Garden!, którymi w ogrodzie pomalujesz praktycznie wszystko. Drewno, metal, kamień, a nawet beton. Zresztą jak być może wiesz, Viva Garden towarzyszy mi również w projekcieBusem przez polskie ogrody, gdzie właśnie mam możliwość próbować tych farb. Sprawdzają się wyśmienicie, stąd z czystym sumieniem Ci je polecam.

A zatem zapraszam na nadsyłania zdjęć. Konkurs to konkurs. Nagroda jest ważna, ale liczy się również zabawa. I rywalizacja! Powodzenia.

.

Nadesłane zdjęcia (kliknij aby powiększyć):

                                                                      

Tomasz Szostak

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *