ALTAX – praktyczny i kolorowy Partner “Busa”

Ogród, pomimo tego, że posiada jakąś definicję, z reguły każdemu kojarzy się inaczej. Każdy ma inne wyobrażenia, co innego chciałby w ogrodzie posiadać, inaczej go zaaranżować i wyposażyć. Ale jedna rzecz pozostaje niezmienna i właściwie każdy się z nią zgadza: do utrzymania ogrodu potrzebne są akcesoria i materiały, bez których ciężko cokolwiek osiągnąć.

Natomiast same materiały, to już pojęcie bardzo szerokie, tym bardziej szerokie, im bardziej zaawansowany jest ogród. A takich w swojej karierze odwiedziłem już setki, dużą część w ramach projektu Busem przez polskie ogrody, w którym od początku towarzyszy mi Marka Altax.

Zróżnicowanie polskich ogrodów – od nowoczesnych po wiejskie i egzotyczne – to jest jeden z piękniejszych elementów naszej kultury i główny powód tego, że zdecydowałem się wsiąść do busa i pokazać te wszystkie inspiracje oraz możliwości jakie za tym stoją. Bo to właśnie te ogrody mogą inspirować, dając przykład tysiącom osób poszukującym pomysłu na zagospodarowanie własnego kawałka przestrzeni.

Ale dlaczego ja Ci właściwie o tym wspominam? Przecież właściwie o tym każdy wie… Jednak jak się za moment przekonasz, to co chcę przekazać, jednak nie każdy wie, co więcej nie jest nawet świadomy, że takie sprawy istnieją.

Stąd właśnie w tym poście chciałbym przedstawić Ci bliżej kolejnego z Partnerów projektu “Busem przez polskie ogrody”, z którym mam przyjemność jeździć już czwarty sezon. To Marka Altax, za którą stoi niezwykła paleta produktów do ochrony i dekoracji drewna. Przekonałem się już o tym dziesiątki razy, kiedy to w ogrodach spotykałem produkty właśnie od Altax, jak również sam, mnóstwo razy ich używałem, chociażby w ramach wspomnianego projektu “Busa”.

.

ALTAX – praktyczny i kolorowy Partner “Busa”

Zanim wspomnę Ci bliżej o samym Partnerze, jego misji i produktach, spójrz dla przypomnienia jak wspólnie z Marką Altax podróżowałem i pracowałem w sezonie 2020. Dokładny opis projektu i relacje z wszystkich ogrodów znajdziesz w tym miejscu, a tutaj tak tylko w zdjęciowym skrócie przybliżę kilka elementów:

Tytułowy bus w sezonie 2020

Paczki produktowe wożone do ogrodów

Prace i testowanie w ogrodach

.

ALTAX – praktyczny i kolorowy Partner “Busa” w sezonie 2021

Analogicznie jak w roku 2020 odbywa się to będzie również w sezonie 2021. Szczegóły tegorocznej edycji i wszystkie odwiedzane ogrody znajdziesz tutaj, a poniżej pierwsze ujęcie busa, w ogrodzie nr 1.

Mam nadzieję, a prawie pewność, że w kwestii ogrodów jestem Cię w stanie mocno zaskoczyć. A jednocześnie mocno zainspirować do wprowadzenia zmian do Twojego ogrodu. I nie tylko samych aranżacji, ale także właśnie różnych środków i materiałów oraz sposobów na ich wykorzystanie. Podróżując po ogrodach projektu “Busem przez polskie ogrody” przywiozłem cały bagaż pomysłów, które możesz zobaczyć w relacjach z 2018, 2019 i 2020 roku.

ZADBANY OGRÓD PRZEZ CAŁY ROK

Każdy ogród żyje własnym życiem ulegając ciągłej metamorfozie w rytmie pór roku. Zmienia się nie tylko wygląd, ale pojawiają się także określone potrzeby. Zarówno te pielęgnacyjne, jak i porządkowe, a także te, związane chociażby z pielęgnacją i utrzymaniem drewna jak również wprowadzeniem koloru do ogrodu. I właśnie w tym wszystkim możesz liczyć na produkty od Marki Altax, które naprawdę są mocno zróżnicowane i mają cały szereg zastosowań. Nie sposób ich tu wszystkich wymienić, pełną ofertę znajdziesz w tym miejscu.

Ja ze swej strony pokażę Ci przykładów, które osobiście testowałem, dotykałem i prezentowałem w ramach moich ogrodowych realizacji.

Farby Viva Garden

Produkty do ochrony i impregnacji drewna

Oczywiście to tylko przykłady, bo jak wspomniałem gama produktowa jest bardzo bogata. Niemniej warto abyś zapamiętał, że to oferta bardzo wszechstronna, która w sposób bardzo kompleksowy, pozwoli Ci zająć się swoim ogrodem.

Myślę, że warto abyś miał również na uwadze posty, w których bliżej prezentowałem poszczególne produkty, tzn. post o:

jak również serię 12 super inspirujących postów z serii Kolorowy ogród cały rok, w których znajdziesz gotowe rozwiązania jak samemu wykonać różne, ciekawe i efektowne ogrodowe ozdoby.

Dodam również, że produkty, o których mówię w tym poście są mocno zróżnicowane, ciekawe kolorystycznie, a przede wszystkim trwałe i dobre jakościowo. Do tego w korzystnych cenach, a zatem w jednym miejscu masz wszystko, co potrzeba.

Kończąc zachęcam Cię do aktywnego śledzenia projektu w sezonie 2021 i cieszę się, że wspólnie z Partnerem projektu “Busem przez polskie ogrody” – Marką Altax mam okazję inspirować Cię i zachęcać do aktywnej działalności ogrodowej.

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *