Wiosenny konkurs pt. ‘Kolorowy ogród’.

1b6854e1d9bb38fe6dd53fb7893d3179
1b6854e1d9bb38fe6dd53fb7893d3179

Wiosna już w pełnym rozkwicie, wszystko obudziło się do życia, co widać przede wszystkim we wspaniałych kolorach. To zatem doskonały moment na ogłoszenie konkursu i to właśnie związanego z kolorami. Bo czego jak czego, ale tych w ogrodach teraz nie brakuje.

Jak pewnie pamiętasz, podobne konkursy organizowałem już wielokrotnie, a ze swej strony dodam, że zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Napływało wiele ciekawych zdjęć, rywalizacja o nagrody toczyła się zacięta, a przy tym zabawa była dobra. Myślę więc, że warto to powtórzyć.

Stąd pomysł na obecny konkurs.

.

Co będzie do wygrania?

A do wygrania będzie aż 5 zestawy nagród – Farb Altax Viva Garden!, którymi dodatkowo ogród możesz pokolorować. Zresztą jak pamiętasz pisałem o tym w niedawnym poście, którego lekturę dla przypomnienia Ci polecam.

Stąd jestem przekonany, że warto szczęściu dopomóc i spróbować wziąć udział w zabawie. Tym bardziej, że zasady są wyjątkowo proste.

Nagrodami będzie 5 zestawów po 3 puszki 250ml

Każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać sobie dowolne zestawienie kolorów, z całej palety dostępnej w ofercie Altax Viva Garden!

.

Regulamin konkursu.

Konkurs będzie trwał od 3. do 17. maja 2018r.

Konkurs polega na: przesyłaniu zdjęć, dowolnych wiosennych odsłon ogrodu. Oczywiście takich, które w tym czasie można uchwycić. Mogą to być ujęcia kolorowych rabat, całych ogrodów lub innych dowolnych kolorowych kompozycji, przedmiotów, które znajdują się Twoim ogrodzie. Tak jak w poniższych przykładowych ujęciach:

  1. Wszystkie nadesłane zdjęcia będę zamieszczał na blogu zogrodemnaty.pl, w artykule dotyczącym tego konkursu [na dole tego wpisu].

  2. Jedna osoba może przesłać na konkurs jedno zdjęcie.

  3. Zdjęcia: forma dowolna, ważne aby był widoczny konkursowy motyw – kolorowa wiosna w ogrodzie.

  4. Zdjęcia należy przesyłać mailem na adres: kontakt@zogrodemnaty.pl lub dodać w komentarzu wpisu konkursowego na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku.

  5. Nie będę tworzył ekstra zasad w zakresie przesyłania zdjęć, ale umówmy się tylko, że przesłanie zdjęcia w ww. formie oznacza zgodę na zamieszczenie go w konkursie, na stronie bloga www.zogrodemnaty.pl oraz na profilu zogrodemnaty.pl na facebooku, ponadto trzeba być jego autorem.

  6. Przesyłając zdjęcie, należy podać swoje imię, względnie również nazwisko. Najlepiej też adnotację, że zdjęcie jest na konkurs wiosenny.

  7. Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć (po 17.05.2018r.), spośród nadesłanych zdjęć wybiorę pięć najciekawszych.

  8. Zwycięzców ogłoszę na blogu z zakładce WYNIKI KONKURSÓW, w dniu 18. lub najpóźniej 19. maja.

  9. Zwycięzcy będą proszeni o kontakt mailowy na adres kontakt@zogrodemnaty.pl, w którym będzie trzeba podać adres do wysyłki nagrody oraz wybrane farby, z pokazanej powyżej palety 29 kolorów.

Myślę, że ten krótki regulamin jest czytelny.

.

Partnerem konkursu, a jednocześnie Fundatorem nagród jest:

Czyli Producent Farb Altax Viva Garden!, którymi w ogrodzie pomalujesz praktycznie wszystko. Drewno, metal, kamień, a nawet beton. Zresztą jak być może wiesz, Viva Garden towarzyszy mi również w projektachBusem przez polskie ogrody oraz Kolorowy ogród cały rok, gdzie właśnie mam możliwość próbować tych farb. Sprawdzają się wyśmienicie, stąd z czystym sumieniem Ci je polecam.

A zatem zapraszam na nadsyłania zdjęć. Konkurs to konkurs. Nagroda jest ważna, ale liczy się również zabawa. I rywalizacja! Powodzenia.

.

Zdjęcia konkursowe. Dodawane są grupami sukcesywnie, w miarę napływania.

                                                

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *