GALERIA – ogrody prywatne

Zapraszam do obejrzenia niezwykłego miejsca jakim jest galeria ogrodów prywatnych. Niezliczone rozwiązania, pomysły, mnogość kolorów i roślin. Ponadto różnorodność wynikająca z indywidualnych upodobań i preferencji ich Właścicieli. To wszystko sprawia, że znajdziesz tu mnóstwo rozwiązań, pomysłów i inspiracji godnych do bezpośredniego zastosowania w Twoim ogrodach.

Galeria ogrodów to mały wycinek tego, co miałem szczęście zobaczyć w ramach mojej zawodowej pracy jak i podróży, realizując na blogu duży projekt “Busem przez polskie ogrody”.

Zapraszam Cię więc do obejrzenia. Przy każdym zdjęciu znajdziesz również link do poszczególnych relacji, gdzie będziesz mógł zobaczyć pełne opisy i więcej zdjęć z danego miejsca.

.

Galeria ogrodów

Mały, miejski ogród

Nowoczesny ogród z trawami

Ogród w lustrzanym odbiciu

.

A tak na marginesie… Nie szukasz pomysłu na obrzeże rabaty? Jeśli tak, to polecam garść inspiracji w filmie na moim kanale, w którym głosu udziela moja 17 letnia Córka:

,

Ogród naturalny Czak Noris

Leśny, patriotyczny ogród

Ogród z prywatną plażą

Stare siedlisko z niebieskim domkiem

Ogród na skarpie

Ogród prywatne arboretum

Gęsty, miejski ogród

Ogród z odpadów

Wiejskie siedlisko

Quercus Mikołajczyk

Ogród w stylu prowansalskim

Królestwo serpentynitu

Ogród trawiasty

Ogród rustykalny

Ogród japoński

Sielski dom i ogród

.

Zanim przejdziesz dalej, polecam Ci podręcznik mojego autorstwa “Jak przejść z ogrodem na TY?”. Uważam, że powinien zapoznać się z nim każdy obecny lub przyszły właściciel działki, domu i ogrodu.
Pomoże Ci on rozwiązać szereg problemów w Twojej drodze: od poszukiwań działki, do urządzenia lub przebudowy ogrodu. Bez względu, na którym etapie jesteś. To JEDYNE opracowanie, które jeszcze bardziej szczegółowo niż na blogu, w prosty, praktyczny i oparty na przykładach sposób, tłumaczy zawiłe sprawy geodezyjne, granic działek i problemów z tym związanych, niwelacji terenu i samodzielnego, kompleksowego zaprojektowania i wykonania ogrodu.
Jestem przekonany, że podręcznik pomoże Ci nie tylko rozwiązać szereg problemów, ale również może przyczynić się do oszczędności Twojego czasu, nerwów i pieniędzy. Spójrz na ofertę sprzedaży.

.

Ogród kaskadowy

.

Ogród pełen pomysłów

Ogród pod chmurką

Ogród tarasowy w górskim terenie

Ogród ceglano – butelkowy

Ogród z patyków

Ogród w stylu angielskim

Ogród rustykalny na Podkarpaciu

Ogród Ogrodowisko – Danuty Młoźniak

Ogród ludowy na Podlasiu

Ogród pełen floksów

Wiejska sielanka

Ogród ze stawami

Górski ogród kaskadowy

Ogród kamienny

Ogrodowy zapał

Ogród Hobbita – pnie, patyki, konary

Ogród na wyspach

Na zielonej trawce i niezwykły kącik wypoczynkowy

Lukrecjowy ogród

Ogród Cioci Gosi

Ogród z kamieniem polnym

Ogród po angielsku

Ogród pod lasem

Nowoczesny ogród różany

Sielski zakątek

Kolorowy ogród

.

.

Królestwo azalii i rododendronów

Ogród pięknej architektury

Królestwo wikliny

Wykwintny ogród

Ceglano – hortensjowy ogród

Piękna działka ROD

.

I tym akcentem kończę zamykam post pt. galeria ogrodów. Natomiast polecam Ci odwiedzić wszystkie ogrody projektu “Busem przez polskie  ogrody”. Gwarantuję, że to kolejna, ogromna dawka motywacji, pomysłów i inspiracji. Przejdziesz do nich z poniższych linków:

Natomiast jeśli chcesz skorzystać z usług architekta krajobrazu, a tym samym zaopatrzyć się w projekt ogrodu, być może podobny jak te poniżej,

a także być świadomym jaki będzie Twój koszt urządzenia ogrodu, co Cię czeka, co powinieneś uwzględnić, polecam Ci swoje usługi i zapraszam do kontaktu.

Z kolei jeśli za projekt ogrodu chcesz się zabrać sam, czujesz się na siłach i masz do tego zapał, raz jeszcze polecam Ci mój podręcznik

Cześć! 👋
Zapisz się do naszego newslettera!

Zapisz się do naszego newslettera! Odbierz e-book Zioła dla zdrowia

Nie wysyłamy SPAMu, przeczytaj naszą politykę prywatności aby dowiedzieć się więcej.

Join the Conversation

9 Comments

 1. says: Szczurek Irena

  Piękna Galeria!Uwielbiam rośliny,bardzo lubię podglądać,jak powstają piękne kompozycje.Pozwoliłam sobie umieścić kilka zdjęć na Pintereście,aby inni mogli zobaczyć takie “perełki”.

  1. says: Tomek - zogrodemnaTY

   Bardzo się cieszę, że znajdujesz tu inspiracje i coś, co można pokazać. To dodatkowy argument za tym, że warto tą galerię prowadzić 🙂

   1. says: AGATA

    Nie mam ogrodu, ale mam balkon trudny do zagospodarowania, ponieważ usytuowany jest na rogu w bloku, ale zastanawiam nad pięknymi aranżacjami ogrodów – są piękne, znajdę inspiracje – pozdrawiam

 2. says: Ryszard Szpyrko

  Z wielką rozkoszą patrzyłem na każde zdjęcie zamieszczone w tej przepięknej galerii ogrodów.Znalazłem inspiracje dla dla siebie i jeśli jutro pogoda w Małopolsce dopisze-zaczynam przebudowywać mój duży,zadbany ogród.
  Z serdeczną myślą Pana Tomka pozdrawiam-Ryszard Szpyrko.

Leave a comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *